SOS EDU CLUB S.R.L.
CUI 41300080 · J8/2153/2019
SOS EDU CLUB S.R.L. are CUI 41300080, nr. de înregistrare J8/2153/2019, înmatriculată pe 24.06.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 166.518 lei, profit net 51.073 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 167 mii lei · mediana 105 mii lei | 158% din mediană |
| Profit net | 51 mii lei · mediana 7 mii lei | 757% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 30.7% · mediana 10.2% | 301% din mediană |
| Cifră pe salariat | 167 mii lei · mediana 110 mii lei | 152% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 166.518 | 103.670 | 152.612 | 153.049 | 18.410 | 39.200 | — |
| Venituri totale | 166.518 | 103.670 | 152.612 | 153.049 | 18.410 | 165.626 | 42.647 |
| Cheltuieli totale | 113.863 | 68.175 | 74.210 | 34.916 | 63.534 | 186.598 | 43.157 |
| Profit / pierdere brută | 52.655 | 35.495 | 78.402 | 118.133 | -45.124 | -20.972 | -510 |
| Profit / pierdere netă | 51.073 | 34.614 | 76.951 | 116.214 | -45.124 | -21.325 | -510 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 571 | — | 151 |
| Active circulante | 61.500 | 44.915 | 80.791 | 67.527 | 457 | 943 | 88.036 |
| Creanțe | 46.070 | 3.673 | 59.959 | 55.779 | — | 688 | 22.500 |
| Casa și conturi la bănci | 15.430 | 41.242 | 20.832 | 11.748 | 457 | 255 | 65.536 |
| Cheltuieli în avans | 121 | — | — | — | — | — | 5.000 |
| Datorii | 10.308 | 4.627 | 3.600 | 18.072 | 67.787 | 22.578 | 9.340 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | 84.157 |
| Capitaluri proprii | 51.313 | 40.288 | 77.191 | 49.455 | -66.759 | -21.635 | -310 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.06.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOS EDU CLUB S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/2153/2019 |
| EUID | ROONRC.J8/2153/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-24 |
| Sediu social | Str. Graurului, 13, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GRAURULUI, NR.13, BL.E5, AP.10 |
| Telefon | 0744348621 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & L PROSOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ARS MERCES SRL inactiv | aceeași clădire |
| DECOCULT SRL | aceeași clădire |
| DIS STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| EICKHOFF WEBSITES SRL-D | aceeași clădire |
| LM IT SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| REVERSE ANGLE LAB S.R.L. | aceeași clădire |
| URDEA CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AXR TECHNOLOGY S.R.L. | 40 m |
| BRILLIANT BODY S.R.L. | 40 m |
| DARIA APPLE SRL | 40 m |
| ENERGOENERGY SRL | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-21 · ONRC: 2026-10-25