BAN DENISA DENTAL S.R.L.
CUI 41311837 · J2019001195024
BAN DENISA DENTAL S.R.L. are CUI 41311837, nr. de înregistrare J2019001195024, înmatriculată pe 25.06.2019. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 49.294 lei, pierdere netă 4.771 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 49 mii lei · mediana 220 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.7% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 49 mii lei · mediana 202 mii lei | 24% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 49.294 | 14.954 | — | 3.952 | 32.748 | 34.092 |
| Venituri totale | 49.316 | 14.954 | 0 | 3.952 | 32.748 | 34.092 |
| Cheltuieli totale | 54.087 | 5.479 | — | 4.397 | 31.444 | 17.751 |
| Profit / pierdere brută | -4.771 | 9.475 | 0 | -445 | 1.304 | 16.341 |
| Profit / pierdere netă | -4.771 | 8.035 | 0 | -485 | 976 | 15.874 |
| Active circulante | 9.129 | 14.054 | 1.688 | 1.688 | 4.840 | 19.211 |
| Creanțe | — | — | — | — | 1.181 | 6.445 |
| Casa și conturi la bănci | 9.129 | 14.054 | 1.688 | 1.688 | 3.659 | 12.766 |
| Datorii | 4.200 | 4.354 | 23 | 23 | 2.690 | 3.137 |
| Capitaluri proprii | 4.929 | 9.700 | 1.665 | 1.665 | 2.150 | 16.074 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 29.04.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BAN DENISA DENTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001195024 |
| EUID | ROONRC.J2019001195024 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-25 |
| Sediu social | Str. Stânjenel, 6, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. STÂNJENEL, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BANNAT SERVICE SRL | aceeași clădire |
| OFFICE SUPPLIES CONSULTING SRL inactiv | 21 m |
| P & D COMPANY SRL | 57 m |
| EMM AI SOLUTIONS S.R.L. | 88 m |
| AMIVA FAMILY SRL | 108 m |
| BLUE PEARL INVESTMENTS S.R.L. inactiv | 132 m |
| COSTAS BUSINESS GROUP SRL inactiv | 136 m |
| UNSPED GROUP SRL inactiv | 136 m |
| BORG TECH SRL inactiv | 143 m |
| MSG ECO COLLECT S.R.L. inactiv | 162 m |
| SALOKIN TRANSPORT S.R.L. | 168 m |
| IZVORUL RECE SRL | 169 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25