SUGAR & MORE S.R.L.
CUI 41320339 · J8/2209/2019 · dizolvare
SUGAR & MORE S.R.L. are CUI 41320339, nr. de înregistrare J8/2209/2019, înmatriculată pe 26.06.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 30.710 lei, pierdere netă 10.084 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 31 mii lei · mediana 66 mii lei | 46% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -32.8% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 31 mii lei · mediana 84 mii lei | 37% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.710 | 30.690 | 14.223 | 6.772 | 19.005 | 14.525 | 2.357 |
| Venituri totale | 40.710 | 50.690 | 115.759 | 6.772 | 29.005 | 14.525 | 2.357 |
| Cheltuieli totale | 50.449 | 45.060 | 42.227 | 28.370 | 27.303 | 49.003 | 11.252 |
| Profit / pierdere brută | -9.739 | 5.630 | 73.532 | -21.598 | 1.702 | -34.478 | -8.895 |
| Profit / pierdere netă | -10.084 | 5.199 | 72.398 | -21.801 | 1.702 | -34.683 | -8.937 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 49 |
| Active circulante | 7.495 | 19.597 | 14.687 | 2.789 | 2.599 | 201 | 964 |
| Stocuri | — | — | — | 1.620 | 2.328 | — | — |
| Creanțe | 776 | 776 | 776 | 776 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.719 | 18.821 | 13.911 | 393 | 271 | 201 | 964 |
| Datorii | 3.503 | 5.521 | 5.809 | 66.309 | 44.318 | 43.621 | 9.750 |
| Capitaluri proprii | 3.992 | 14.076 | 8.878 | -63.520 | -41.719 | -43.420 | -8.737 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.06.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUGAR & MORE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/2209/2019 |
| EUID | ROONRC.J8/2209/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-26 |
| Sediu social | Str. Lungă, 103, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LUNGĂ, NR.103 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRITISH PUB CRISTIAN SRL | aceeași clădire |
| ROZANET COM SRL | aceeași clădire |
| DOROBEIUL SRL | 25 m |
| CRIJEX CONSULTING SRL inactiv | 28 m |
| DUMBO CARGO S.R.L. | 28 m |
| DUMBO KRON TRANS S.R.L. | 28 m |
| OBAMA HAIR CONCEPT S.R.L. | 28 m |
| DENISTEF PETSHOP SRL inactiv | 43 m |
| OPTIKRON CENTER SRL | 55 m |
| SERPICO SERV SRL inactiv | 55 m |
| CLEANLY BETTER S.R.L. | 57 m |
| YOA DRIVE CAR S.R.L. | 57 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08