ONEBUISS DIRECTION S.R.L.
CUI 41322062 · J2019000825281
ONEBUISS DIRECTION S.R.L. are CUI 41322062, nr. de înregistrare J2019000825281, înmatriculată pe 27.06.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 837.836 lei, profit net 150.510 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 838 mii lei · mediana 105 mii lei | 796% din mediană |
| Profit net | 151 mii lei · mediana 7 mii lei | de 22× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18% · mediana 10.2% | 176% din mediană |
| Cifră pe salariat | 838 mii lei · mediana 110 mii lei | 764% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 837.836 | 844.345 | 392.276 | 254.388 | 158.407 | 87.632 | 674 |
| Venituri totale | 837.837 | 844.345 | 594.837 | 254.388 | 158.407 | 87.721 | 674 |
| Cheltuieli totale | 666.594 | 724.465 | 589.385 | 210.526 | 125.489 | 68.420 | 1.063 |
| Profit / pierdere brută | 171.243 | 119.880 | 5.452 | 43.862 | 32.918 | 19.301 | -389 |
| Profit / pierdere netă | 150.510 | 108.918 | 599 | 41.622 | 31.857 | 18.208 | -409 |
| Active imobilizate | 389.078 | 435.980 | 658.878 | 190.155 | 101.746 | 132.270 | 153.741 |
| Active circulante | 133.022 | 79.621 | 80.219 | 109.535 | 3.480 | 8.933 | 1.989 |
| Stocuri | 799 | 6.549 | — | — | — | 0 | 969 |
| Creanțe | 86.421 | 60.327 | 47.653 | 68.434 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 45.802 | 12.745 | 32.566 | 41.101 | 3.480 | 8.933 | 1.020 |
| Datorii | 371.351 | 349.605 | 682.019 | 208.211 | 55.370 | 123.204 | 155.939 |
| Capitaluri proprii | 150.749 | 165.996 | 57.078 | 91.479 | 49.856 | 17.999 | -209 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 23.09.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONEBUISS DIRECTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000825281 |
| EUID | ROONRC.J2019000825281 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-06-27 |
| Sediu social | Str. Lămâiului, 4, Camera nr. 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. CARACAL, CAL. BUCUREŞTI, NR.46, BL.A19, SC.1, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIVITĂŢI INTERACTIVE ALINA ŞI IONELA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGRO TERA SRL | aceeași clădire |
| ALMA-MIDEX SRL | aceeași clădire |
| ALONSO M&B SMART SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALVAAD SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMADON PROCONS DESIGN SRL | aceeași clădire |
| AMANET AUTO CARACAL G&B S.R.L. | aceeași clădire |
| AMBITERM PRO INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| AMO GENERAL PRIMO S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA FIVE ISP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE CHEI LEO SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATOM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2024 – 2025 |
| 9602 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (90)
Sunt 90 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25