EXCLUSIV BEST SERV S.R.L.
CUI 41348445 · J12/2727/2019
EXCLUSIV BEST SERV S.R.L. are CUI 41348445, nr. de înregistrare J12/2727/2019, înmatriculată pe 03.07.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 49.400 lei, profit net 35.701 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 49 mii lei · mediana 124 mii lei | 40% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 17 mii lei | 215% din mediană |
| Marjă netă | 72.3% · mediana 19.4% | 373% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 49.400 | 44.987 | 35.666 | 37.865 | 30.643 | 47.967 | 85.725 |
| Venituri totale | 49.400 | 44.987 | 35.666 | 37.865 | 31.348 | 48.023 | 85.725 |
| Cheltuieli totale | 6.688 | 1.853 | 5.980 | 2.806 | 6.680 | 4.561 | 5 |
| Profit / pierdere brută | 42.712 | 43.134 | 29.686 | 35.059 | 24.668 | 43.462 | 85.720 |
| Profit / pierdere netă | 35.701 | 36.371 | 24.922 | 33.924 | 23.840 | 42.168 | 83.148 |
| Active circulante | 38.155 | 39.100 | 32.180 | 41.806 | 114.497 | 107.137 | 83.885 |
| Creanțe | 22.222 | 33.626 | 23.317 | 28.143 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.933 | 5.474 | 8.863 | 13.663 | 114.497 | 107.137 | 83.885 |
| Cheltuieli în avans | 247 | 379 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.461 | 2.868 | 7.018 | 7.642 | 7.246 | 2.674 | 537 |
| Capitaluri proprii | 35.941 | 36.611 | 25.162 | 34.164 | 107.251 | 104.463 | 83.348 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXCLUSIV BEST SERV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/2727/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/2727/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-03 |
| Sediu social | Str. Bună Ziua, 43D, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.43D, BL.M4, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CMB ENGLISH S.R.L. | aceeași clădire |
| CODE ROOT DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITAL DEV SQUADRON S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FABRIT AEC S.R.L. | aceeași clădire |
| FABRIT SOFTWARE SRL | aceeași clădire |
| GOODARES OFFICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KIDDO PEDI S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIERENET S.R.L. | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL OFFICE TRAD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STAR POWER TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| SUN IS UP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-22 · ONRC: 2026-10-25