CIOCEA RENT S.R.L.
CUI 41368523 · J2024004464235
CIOCEA RENT S.R.L. are CUI 41368523, nr. de înregistrare J2024004464235, înmatriculată pe 19.06.2024. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 2.204.573 lei, profit net 41.244 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 124 mii lei | de 18× mediana |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 17 mii lei | 248% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.9% · mediana 19.4% | 10% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,2 mil lei · mediana 172 mii lei | de 13× mediana |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.204.573 | 2.194.757 | 1.082.821 | 1.260.289 | 1.041.556 | 285.266 | 72.120 |
| Venituri totale | 2.231.703 | 2.388.232 | 1.395.550 | 2.035.621 | 1.085.140 | 285.266 | 72.120 |
| Cheltuieli totale | 2.184.110 | 1.024.557 | 838.140 | 1.011.317 | 261.657 | 174.751 | 19.003 |
| Profit / pierdere brută | 47.593 | 1.363.675 | 557.410 | 1.024.304 | 823.483 | 110.515 | 53.117 |
| Profit / pierdere netă | 41.244 | 1.293.443 | 544.152 | 1.010.325 | 807.150 | 105.533 | 52.397 |
| Active imobilizate | 3.813.759 | 3.838.159 | 3.942.342 | 4.054.526 | 54.922 | — | 60 |
| Active circulante | 2.014.902 | 2.260.049 | 1.098.451 | 594.933 | 883.522 | 176.154 | 92.084 |
| Stocuri | 15.785 | — | 1.747 | 1.747 | 1.747 | 90 | 80 |
| Creanțe | 1.943.148 | 2.248.102 | 1.054.434 | 586.142 | 862.980 | 125.764 | 60.825 |
| Casa și conturi la bănci | 55.969 | 11.947 | 42.270 | 7.044 | 18.795 | 50.300 | 31.179 |
| Cheltuieli în avans | 1.488 | 1.359 | 4.381 | 4.323 | — | — | — |
| Datorii | 2.436.847 | 2.747.510 | 2.986.559 | 2.730.477 | 25.464 | 70.324 | 39.547 |
| Capitaluri proprii | 3.393.302 | 3.352.057 | 2.058.615 | 1.923.305 | 912.980 | 105.830 | 52.597 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 19.06.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIOCEA RENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2024004464235 |
| EUID | ROONRC.J2024004464235 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-06-19 |
| Sediu social | Str. Câmpul Pipera, 127, T49. P1004. ETAJ 4 RETRAS, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. CÂMPUL PIPERA, NR.127, T49. P1004. ETAJ 4 RETRAS, AP.31 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALLOCATIONX S.R.L. | aceeași clădire |
| ALWAYS HAPPY S.R.L. | aceeași clădire |
| AM CONSULT AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
| AMIN MARKETING S.R.L. | aceeași clădire |
| AMO CONSTRUCTION DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| AMSTERDAM BUSINESS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ANISHK STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANKORAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANVI GROUP SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARBO BIOSISTEM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTEMAX INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTIFICIAL INTELLIGENCE TECHNOLOGIES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25