HQ ENDODONTICS S.R.L.
CUI 41378756 · J2019000647373
HQ ENDODONTICS S.R.L. are CUI 41378756, nr. de înregistrare J2019000647373, înmatriculată pe 10.07.2019. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 127.189 lei, profit net 59.554 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 127 mii lei · mediana 220 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 60 mii lei · mediana 40 mii lei | 148% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 46.8% · mediana 22.2% | 211% din mediană |
| Cifră pe salariat | 127 mii lei · mediana 202 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 127.189 | 10.982 | 154.564 | 150.444 | 19.546 | 9.948 | — |
| Venituri totale | 127.189 | 10.982 | 154.564 | 150.757 | 19.576 | 9.953 | 0 |
| Cheltuieli totale | 63.895 | 596 | 55.575 | 53.211 | 4.485 | 2.762 | 1.338 |
| Profit / pierdere brută | 63.294 | 10.386 | 98.989 | 97.546 | 15.091 | 7.191 | -1.338 |
| Profit / pierdere netă | 59.554 | 10.106 | 97.676 | 95.199 | 14.574 | 6.912 | -1.338 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 145 | 361 | 577 |
| Active circulante | 79.175 | 136.399 | 128.268 | 116.666 | 22.887 | 8.114 | 285 |
| Creanțe | 35.776 | 56.643 | 2.255 | 41.683 | 5.136 | 100 | — |
| Casa și conturi la bănci | 43.399 | 79.756 | 126.013 | 74.983 | 17.751 | 8.014 | 285 |
| Datorii | 8.443 | 2.866 | 4.842 | 6.915 | 2.684 | 2.701 | 2.000 |
| Capitaluri proprii | 70.732 | 133.533 | 123.426 | 109.751 | 20.348 | 5.774 | -1.138 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.07.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Bârlad |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HQ ENDODONTICS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000647373 |
| EUID | ROONRC.J2019000647373 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-10 |
| Sediu social | Str. Henri Coandă, 59, Mun. Bârlad, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. HENRI COANDĂ, NR.59 |
| Telefon | 0785292320 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CYBER XRM S.R.L. | aceeași clădire |
| DANALI SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| DETAILING GARAGE PRO CAB S.R.L. | aceeași clădire |
| DS TRANS INTERNATIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HRIȚUC NEW CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| IQ-ART SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| JESSALIDAN S.R.L. | aceeași clădire |
| JOSETRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TEO EXPRES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| U-SOLUTIONS GRAM S.R.L. | aceeași clădire |
| VEROMAR PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| VIONIGRAD S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vaslui
| 2432072 | FILIP SRL |
| 2727545 | PRODENTA SRL |
| 5420820 | PANSTOM SRL |
| 6692229 | DENTIS-NIKO SRL |
| 8730213 | SCHNEIDER SRL |
| 16713582 | DORUSDENT SRL |
| 17220396 | ARTDENT SRL |
| 19176408 | ILIDENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08