EVENT MANAGER COMPACT S.R.L.
CUI 41385184 · J2019001308019
EVENT MANAGER COMPACT S.R.L. are CUI 41385184, nr. de înregistrare J2019001308019, înmatriculată pe 11.07.2019. Sediul social e în Oraş Teiuş, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9039. În 2025: cifră de afaceri 562.320 lei, profit net 176.575 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 562 mii lei · mediana 66 mii lei | 848% din mediană |
| Profit net | 177 mii lei · mediana 2 mii lei | de 105× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.4% · mediana 3.7% | 849% din mediană |
| Cifră pe salariat | 562 mii lei · mediana 83 mii lei | 674% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 562.320 | 229.420 | 45.400 | 15.420 | 93.333 | 61.180 | — |
| Venituri totale | 562.667 | 237.308 | 55.130 | 27.017 | 108.320 | 155.438 | 39.646 |
| Cheltuieli totale | 358.864 | 138.753 | 39.126 | 24.411 | 64.702 | 145.590 | 45.939 |
| Profit / pierdere brută | 203.803 | 98.555 | 16.004 | 2.606 | 43.618 | 9.848 | -6.293 |
| Profit / pierdere netă | 176.575 | 84.678 | 13.750 | 2.199 | 41.154 | 9.236 | -6.293 |
| Active imobilizate | 15.007 | 3.304 | 11.187 | 20.899 | 32.482 | 44.469 | 139 |
| Active circulante | 349.173 | 129.444 | 20.509 | 7.298 | 66.064 | 13.957 | 276.217 |
| Creanțe | 212.739 | 104.780 | — | — | 8.072 | — | 178.340 |
| Casa și conturi la bănci | 136.434 | 24.664 | 20.509 | 7.298 | 57.992 | 13.957 | 97.877 |
| Datorii | 131.405 | 26.242 | 1.984 | 2.524 | 24.765 | 10.814 | 143.755 |
| Venituri în avans | — | 307 | 8.191 | 17.902 | 29.485 | 44.469 | 138.694 |
| Capitaluri proprii | 232.775 | 106.199 | 21.521 | 7.771 | 44.296 | 3.143 | -6.093 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 9039 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EVENT MANAGER COMPACT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001308019 |
| EUID | ROONRC.J2019001308019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-11 |
| Sediu social | Str. Simion Bărnuţiu, 43, Orş. Teiuş, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, ORŞ. TEIUŞ, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.43 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CDV CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CDV WOOD CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DABO AGRO TEIUȘ S.R.L. | aceeași clădire |
| DABOIUHO SRL | aceeași clădire |
| ELECTRIC POWER AUTOMATION S.R.L. | aceeași clădire |
| GHIȘA CASA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| IULHOR PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| MADIV EURO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RPK SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| TETA-I & CO S.R.L. | aceeași clădire |
| TOVI ASIG SRL | aceeași clădire |
| VARIETY BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9002 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25