Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARCOSAN MEDICAL S.R.L.

CUI 41398923 · J2019001446326

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARCOSAN MEDICAL S.R.L. are CUI 41398923, nr. de înregistrare J2019001446326, înmatriculată pe 15.07.2019. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 123.454 lei, profit net 102.232 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 150%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 123 mii lei · mediana 218 mii lei 57% din mediană
Profit net 102 mii lei · mediana 40 mii lei 256% din mediană
Marjă netă 82.8% · mediana 22.3% 371% din mediană

Comparat cu 37.976 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 123 mii lei
2019: 14 mii lei 192020: 57 mii lei 202021: 61 mii lei 212022: 36 mii lei 222023: 0 lei 232024: 49 mii lei 242025: 123 mii lei 25
Profit net 102 mii lei
2019: 12 mii lei 192020: 48 mii lei 202021: 53 mii lei 212022: 31 mii lei 222023: -1 mii lei 232024: 38 mii lei 242025: 102 mii lei 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă123.45449.470036.34260.98356.66713.558
Venituri totale123.66849.470036.34260.98356.66713.558
Cheltuieli totale2.4653.8411.4753.8846.5317.1471.333
Profit / pierdere brută121.20345.629-1.47532.45854.45249.52012.225
Profit / pierdere netă102.23238.485-1.47531.39052.66047.96011.818
Active imobilizate4.628001.0002.0003.0004.158
Active circulante103.68941.61816531.44455.13248.87810.554
Stocuri000005035
Creanțe81.6684.298027.10730.2732.7983.031
Casa și conturi la bănci22.02137.3201654.33724.85946.0307.488
Datorii5.8452.96808144.2323.6782.694
Capitaluri proprii102.47238.65016531.63052.90048.20012.018
Capital subscris vărsat200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.07.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
CAEN principal8622
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARCOSAN MEDICAL S.R.L.
Nr. reg. com.J2019001446326
EUIDROONRC.J2019001446326
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-07-15
Sediu socialStr. Frunzei, 20, Mun. Sibiu, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. FRUNZEI, NR.20, ET.4, AP.20
Telefon0742-280785
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
4 RENT ADMINISTRATION S.R.L. aceeași clădire
ADR CARGO SPECIAL SRL aceeași clădire
AGNERGY GREEN S.R.L. aceeași clădire
AHAVA GLOBAL SRL aceeași clădire
ALTIRA POINT S.R.L. aceeași clădire
APOLLO INSTAL CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
ARABELA BEAUTY S.R.L. aceeași clădire
ART INSTAL SRL aceeași clădire
ASKRIN CONSULTING S.R.L. inactiv aceeași clădire
ATOM STAR SRL inactiv aceeași clădire
BEN SPEDITION SRL aceeași clădire
BMC CONFORT FAMILY S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86222019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

33111056 HILA FLORIN-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40175397 RAIT SIB S.R.L. inactiv
41131127 SENS STUDIO S.R.L.
44942905 TRIUMAS INVEST S.R.L.
48186138 RESIDENT MANAGER SERV S.R.L.
51713670 OLARU I.V. CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (5)

72108559861086228699

Alte firme din Sibiu

787397 REMECH SRL
789754 CENTRUL DE MEDICINA AMBULATORIE SIBIU VEST SRL
793453 ARIA CLINIC SRL
796581 DR.GHEORGHE TEODOR IOAN NEUROLOGIE COMPLEX SRL
798590 OPHTA DELY SRL
801459 CABINET MEDICAL SANO DR.ARMEAN SRL
803212 MEDICOR SRL
805710 CABINET MEDICAL CARDIOLOGIE DR.COTOIU SCS

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12