BETTIS ART FASHION S.R.L.
CUI 41463665 · J2019001346156
BETTIS ART FASHION S.R.L. are CUI 41463665, nr. de înregistrare J2019001346156, înmatriculată pe 30.07.2019. Sediul social e în Sat Pitaru, Comuna Potlogi, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 103.578 lei, profit net 14.108 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 104 mii lei · mediana 254 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 7 mii lei | 188% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 13.6% · mediana 3% | 453% din mediană |
| Cifră pe salariat | 104 mii lei · mediana 162 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 103.578 | 117.393 | 123.130 | 77.012 | 39.388 | 64.398 | 14.372 |
| Venituri totale | 103.578 | 117.393 | 123.130 | 77.012 | 39.388 | 212.730 | 14.372 |
| Cheltuieli totale | 88.590 | 80.493 | 105.397 | 84.862 | 71.268 | 122.108 | 12.830 |
| Profit / pierdere brută | 14.988 | 36.900 | 17.733 | -7.850 | -31.880 | 90.622 | 1.542 |
| Profit / pierdere netă | 14.108 | 35.903 | 16.564 | -8.883 | -32.280 | 90.112 | 1.350 |
| Active imobilizate | 9.867 | 14.156 | 18.445 | 22.735 | 28.016 | 34.005 | — |
| Active circulante | 107.857 | 106.850 | 68.347 | 41.101 | 26.631 | 68.046 | 111.623 |
| Stocuri | 12.661 | 10.932 | 11.775 | 18.487 | 24.878 | 31.528 | 558 |
| Creanțe | 86.558 | 82.866 | 49.596 | 21.350 | 555 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.638 | 13.052 | 6.976 | 1.264 | 1.198 | 36.518 | 111.065 |
| Datorii | 8.649 | 26.039 | 27.728 | 21.337 | 3.265 | 10.389 | 5.437 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | 104.636 |
| Capitaluri proprii | 109.075 | 94.967 | 59.064 | 42.499 | 51.382 | 91.662 | 1.550 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.07.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Titu |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BETTIS ART FASHION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001346156 |
| EUID | ROONRC.J2019001346156 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-30 |
| Sediu social | Str. Clucer Mihai Strâmbeanu, 143, Sat Pitaru Com. Potlogi, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PITARU COM. POTLOGI, STR. CLUCER MIHAI STRÂMBEANU, NR.143 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIJUTERII & AMANET AUTO KORINA S.R.L. | aceeași clădire |
| VYYV TRANSPORT MONTAJ S.R.L. | aceeași clădire |
| ZOSTO DEAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ACAD DESIGN SRL inactiv | 39 m |
| ADMAVILI SRL inactiv | 39 m |
| AG CAPITAL S.R.L. | 39 m |
| ANDRE VIO DIVERT SRL inactiv | 39 m |
| ANGHELESCU GEORGIANA CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE S.R.L.-D. inactiv | 39 m |
| ANTO-ROS COM SRL | 39 m |
| APEX CREATIVE HUB S.R.L. | 39 m |
| ASI OPTIM EUROPE S.R.L. inactiv | 39 m |
| ASPERO IT-RO TRADING S.R.L. inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1421 | 2025 |
| 1413 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25