CAPRISS AM S.R.L.
CUI 41465739 · J2019001346044
CAPRISS AM S.R.L. are CUI 41465739, nr. de înregistrare J2019001346044, înmatriculată pe 31.07.2019. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6492. În 2025: cifră de afaceri 303.039 lei, profit net 100.449 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 303 mii lei · mediana 111 mii lei | 273% din mediană |
| Profit net | 100 mii lei · mediana 23 mii lei | 443% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 33.1% · mediana 26.9% | 123% din mediană |
| Cifră pe salariat | 303 mii lei · mediana 152 mii lei | 199% din mediană |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 303.039 | 297.670 | 298.649 | 296.328 | 536.368 | 444.869 | 46.708 |
| Venituri totale | 303.039 | 297.670 | 298.649 | 296.364 | 686.368 | 446.667 | 46.708 |
| Cheltuieli totale | 198.788 | 291.126 | 270.446 | 246.990 | 525.715 | 228.598 | 44.048 |
| Profit / pierdere brută | 104.251 | 6.544 | 28.203 | 49.374 | 160.653 | 218.069 | 2.660 |
| Profit / pierdere netă | 100.449 | 3.567 | 25.217 | 43.615 | 154.589 | 214.726 | 2.159 |
| Active imobilizate | 48.709 | 50.687 | 168.840 | 145.173 | 219.693 | 84.975 | 119.366 |
| Active circulante | 477.438 | 501.113 | 479.516 | 489.651 | 373.532 | 494.972 | 174.285 |
| Stocuri | 309.540 | 404.951 | 422.987 | 422.990 | 327.679 | 275.830 | 173.934 |
| Creanțe | 107.895 | 39.395 | 26.487 | 29.107 | 33.763 | 111.881 | — |
| Casa și conturi la bănci | 60.003 | 56.767 | 30.042 | 37.554 | 12.090 | 107.261 | 351 |
| Datorii | 19.784 | 121.886 | 207.850 | 219.535 | 221.550 | 362.862 | 291.292 |
| Capitaluri proprii | 506.363 | 429.914 | 440.506 | 415.289 | 371.675 | 217.085 | 2.359 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 6492 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAPRISS AM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001346044 |
| EUID | ROONRC.J2019001346044 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-31 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazu, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIHAI VITEAZU, BL.1, SC.A, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APICOLA SRL | aceeași clădire |
| DANTREK SRL | aceeași clădire |
| EDANO EMPEROR S.R.L. | aceeași clădire |
| GIULIA LUXURY S.R.L. | aceeași clădire |
| HYUN-SU S.R.L. | aceeași clădire |
| TELARION SRL | aceeași clădire |
| TROIANTRANZACT 8 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALI-SEB SRL | 16 m |
| AVY AUTOTRASPORTI S.R.L. | 16 m |
| BRIACOM SERV S.R.L. | 16 m |
| EDY WASH-TECH SRL inactiv | 16 m |
| EL-DA SISTEM SRL inactiv | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6492 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bacău
| 962463 | ROPO SRL |
| 2062654 | ALDENIUS SRL |
| 3632508 | SILROM EXIM IFN SRL |
| 6106877 | ANDY-CON-TONY COM SRL |
| 8366580 | AMBASADOR IFN SRL |
| 9218360 | GORANID IFN SRL |
| 9783755 | SAMSARI SERV IFN SRL |
| 9918640 | INVEST M&G SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25