MARIANIS SHOW S.R.L.
CUI 41469269 · J13/2800/2019
MARIANIS SHOW S.R.L. are CUI 41469269, nr. de înregistrare J13/2800/2019, înmatriculată pe 31.07.2019. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 297.898 lei, profit net 38.743 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 298 mii lei · mediana 220 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 40 mii lei | 97% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 13% · mediana 22.2% | 59% din mediană |
| Cifră pe salariat | 298 mii lei · mediana 202 mii lei | 147% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 297.898 | 297.522 | 280.918 | 290.306 | 239.944 | 161.919 | 191.288 |
| Venituri totale | 297.907 | 297.522 | 280.983 | 290.306 | 239.944 | 162.236 | 191.288 |
| Cheltuieli totale | 256.365 | 285.712 | 213.672 | 114.636 | 101.701 | 49.351 | 10.219 |
| Profit / pierdere brută | 41.542 | 11.810 | 67.311 | 175.670 | 138.243 | 112.885 | 181.069 |
| Profit / pierdere netă | 38.743 | 8.846 | 65.095 | 168.312 | 131.473 | 108.027 | 175.330 |
| Active imobilizate | 64.143 | 27.572 | 14.044 | 6.729 | — | — | 235 |
| Active circulante | 396.523 | 355.447 | 288.688 | 236.714 | 354.097 | 323.210 | 185.969 |
| Creanțe | 382.162 | 314.398 | 249.005 | 224.555 | 306.721 | 94.770 | 6.560 |
| Casa și conturi la bănci | 14.361 | 41.049 | 39.683 | 12.159 | 47.376 | 228.440 | 179.409 |
| Cheltuieli în avans | — | 76 | 2.974 | 2.974 | — | 650 | 650 |
| Datorii | 100.847 | 76.225 | 8.055 | 16.322 | 3.424 | 3.790 | 4.824 |
| Venituri în avans | 78.443 | 64.237 | 63.864 | 61.403 | 50.606 | 36.513 | 6.500 |
| Capitaluri proprii | 281.376 | 242.633 | 233.787 | 168.692 | 300.067 | 283.557 | 175.530 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARIANIS SHOW S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/2800/2019 |
| EUID | ROONRC.J13/2800/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-31 |
| Sediu social | Str. Napoli, 39, LOT 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NAPOLI, NR.39, LOT 1, ET.P, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABRAS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALNAWRES SRL | aceeași clădire |
| CURĂȚENIE DE 10 STELE S.R.L. | aceeași clădire |
| CURĂȚENIE LA MALUL MĂRII S.R.L. | aceeași clădire |
| GALANIS SHOW SRL | aceeași clădire |
| PETRA TURNURI S.R.L. | aceeași clădire |
| POLANGE S.R.L. | aceeași clădire |
| AWAKECOFFEE TOP S.R.L. | 16 m |
| BUSINESS SMART PRIM COM S.R.L. inactiv | 16 m |
| TOMIS TERM S.R.L. inactiv | 16 m |
| LIMAGAMA ITALICA NAVIGAZIONE SRL inactiv | 37 m |
| B ASCENSORUL TEHNIC S.R.L. | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9020 | 2025 |
| 9001 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 32552887 | ALNAWRES SRL |
| 37664610 | GALANIS SHOW SRL |
| 39387345 | PETRA TURNURI S.R.L. |
| 47689948 | ABRAS S.R.L. |
| 48270521 | CURĂŢENIE LA MALUL MĂRII S.R.L. |
| 50177972 | CURĂŢENIE DE 10 STELE S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25