EU CONCEPT ORG S.R.L.
CUI 41474982 · J2019002563080
EU CONCEPT ORG S.R.L. are CUI 41474982, nr. de înregistrare J2019002563080, înmatriculată pe 01.08.2019. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 268.737 lei, profit net 4.825 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 269 mii lei · mediana 172 mii lei | 156% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 31 mii lei | 15% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 23.7% | 8% din mediană |
| Cifră pe salariat | 134 mii lei · mediana 176 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 268.737 | 145.541 | 94.090 | 100.589 | 82.832 | 86.676 | 3.792 |
| Venituri totale | 268.737 | 145.541 | 94.090 | 100.589 | 83.350 | 86.676 | 3.792 |
| Cheltuieli totale | 261.225 | 164.227 | 84.294 | 116.717 | 112.643 | 143.051 | 25.548 |
| Profit / pierdere brută | 7.512 | -18.686 | 9.796 | -16.128 | -29.293 | -56.375 | -21.756 |
| Profit / pierdere netă | 4.825 | -20.142 | 7.407 | -17.134 | -30.126 | -57.191 | -21.870 |
| Active imobilizate | — | — | 581 | 1.356 | 2.130 | 2.905 | 279 |
| Active circulante | 36.012 | 36.350 | 38.960 | 16.296 | 14.399 | 17.266 | 4.478 |
| Stocuri | 236 | — | 500 | 1.024 | — | — | — |
| Creanțe | 28.155 | 34.386 | 36.669 | 13.449 | 5.715 | 4.992 | 1.685 |
| Casa și conturi la bănci | 7.621 | 1.964 | 1.791 | 1.823 | 8.684 | 12.274 | 2.793 |
| Datorii | 171.048 | 176.211 | 158.214 | 143.732 | 125.476 | 98.991 | 26.387 |
| Capitaluri proprii | -135.036 | -139.861 | -118.673 | -126.080 | -108.947 | -78.820 | -21.630 |
| Capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EU CONCEPT ORG S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002563080 |
| EUID | ROONRC.J2019002563080 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-01 |
| Sediu social | Cal. Făgăraşului, 8, CORP ADMINISTRATIV. CA/M/27, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, CAL. FĂGĂRAŞULUI, NR.8, CORP ADMINISTRATIV. CA/M/27 |
| Telefon | 0722921761 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARYA YRA CARS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARYAM YRA SPEDITION SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAR FIX & PAINT SRL | aceeași clădire |
| CCAUTOKRON S.R.L. | aceeași clădire |
| CRAYCO INTERMED SRL | aceeași clădire |
| DAS ADIMAX SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| DDI MOTOR WORKS S.R.L. | aceeași clădire |
| ERALEXGLO DELIVERY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FEDACRI INSTRUCTORULTAU S.R.L. | aceeași clădire |
| G.B. SEGNALETICA SPA TORINO SUCURSALA BRASOV inactiv | aceeași clădire |
| GLONAVI SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAMANN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Braşov
| 1104921 | ICCO SRL |
| 1113601 | ITRO SRL |
| 1117549 | REF SRL |
| 3894185 | C.P. MARBEL CONS SRL |
| 6652232 | INTERNATIONAL INVEST CONSULT SRL |
| 6905769 | QUARK INVESTMENT S.R.L. |
| 8693085 | S.T.C.CONSULT SRL |
| 8787996 | PONTIANA TRADE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25