TOM & SAMIA S.R.L.
CUI 41494904 · J2019002642224
TOM & SAMIA S.R.L. are CUI 41494904, nr. de înregistrare J2019002642224, înmatriculată pe 07.08.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 237.945 lei, profit net 38.141 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 238 mii lei · mediana 172 mii lei | 138% din mediană |
| Profit net | 38 mii lei · mediana 31 mii lei | 121% din mediană |
| Marjă netă | 16% · mediana 23.7% | 68% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 237.945 | 270.006 | 209.454 | 161.763 | 222.905 | 191.792 | 48.530 |
| Venituri totale | 237.945 | 270.024 | 209.454 | 161.763 | 222.905 | 191.792 | 48.530 |
| Cheltuieli totale | 193.503 | 230.951 | 192.386 | 145.422 | 189.784 | 153.721 | 35.738 |
| Profit / pierdere brută | 44.442 | 39.073 | 17.068 | 16.341 | 33.121 | 38.071 | 12.792 |
| Profit / pierdere netă | 38.141 | 33.205 | 14.556 | 12.457 | 27.192 | 33.720 | 11.362 |
| Active imobilizate | 2.572 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 52.829 | 50.545 | 33.550 | 27.729 | 29.278 | 53.284 | 35.178 |
| Stocuri | 18.411 | 23.300 | 25.488 | 27.154 | 28.086 | 37.626 | 30.575 |
| Creanțe | 32.792 | 26.881 | 5.004 | — | 580 | 14.676 | 3.997 |
| Casa și conturi la bănci | 1.626 | 364 | 3.058 | 575 | 612 | 982 | 606 |
| Datorii | 17.020 | 17.100 | 6.297 | 15.032 | 1.846 | 8.002 | 23.616 |
| Capitaluri proprii | 38.381 | 33.445 | 27.253 | 12.697 | 27.432 | 45.282 | 11.562 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOM & SAMIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002642224 |
| EUID | ROONRC.J2019002642224 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-07 |
| Sediu social | Str. Vasile Lupu, 99, CAMERA 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.99, CAMERA 1, BL.D, SC.B, ET.3, AP.15 |
| Telefon | 0756746646 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTUAL STYL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASA ZENAIDA SRL | aceeași clădire |
| DIVINE BEAUTY BY IOANNA S.R.L. | aceeași clădire |
| ETTAEXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOLDCAM 2008 SRL inactiv | aceeași clădire |
| STASS SERV SRL | aceeași clădire |
| VETCOM VET IAȘI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACA ART CONCEPT S.R.L. | 54 m |
| CASA STYLL SRL inactiv | 54 m |
| NLP EVOLUTIV SRL inactiv | 54 m |
| RAM FORTER INDUSTRY S.R.L. | 54 m |
| RAMAX COM SRL inactiv | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25