ACVISAL LIOTEC S.R.L.
CUI 41497137 · J2019001484171
ACVISAL LIOTEC S.R.L. are CUI 41497137, nr. de înregistrare J2019001484171, înmatriculată pe 07.08.2019. Sediul social e în Sat Salcia, Comuna Umbrăreşti, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 18.544 lei, pierdere netă 845 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 66 mii lei | 28% din mediană |
| Profit net | -845 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -4.6% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.544 | 8.500 | 18.450 | 85.781 | — | 122.880 | — |
| Venituri totale | 18.544 | 9.201 | 19.623 | 86.790 | 0 | 122.969 | 0 |
| Cheltuieli totale | 19.389 | 16.612 | 79.127 | 60.845 | 1.200 | 24.381 | — |
| Profit / pierdere brută | -845 | -7.411 | -59.504 | 25.945 | -1.200 | 98.588 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -845 | -7.411 | -59.673 | 23.425 | -1.200 | 94.901 | 0 |
| Active circulante | 49.399 | 50.244 | 62.338 | 117.634 | 93.901 | 95.101 | 200 |
| Stocuri | 6.022 | 6.083 | 5.922 | 5.922 | 36.199 | 27.470 | — |
| Creanțe | 527 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.850 | 44.161 | 56.416 | 111.712 | 57.702 | 67.631 | 200 |
| Datorii | 0 | 0 | 4.684 | 307 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 49.399 | 50.244 | 57.654 | 117.327 | 93.901 | 95.101 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Tecuci |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ACVISAL LIOTEC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001484171 |
| EUID | ROONRC.J2019001484171 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-07 |
| Sediu social | Str. Vlad Ţepeş, 19, CAMERA 2, Sat Salcia Com. Umbrăreşti, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT SALCIA COM. UMBRĂREŞTI, STR. VLAD ŢEPEŞ, NR.19, CAMERA 2 |
| Telefon | 0761717463 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TOROREDGES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JASMIPATI S.R.L. | 191 m |
| SPEED WORKS P&T S.R.L. | 191 m |
| CELOTH SOLUTION S.R.L. inactiv | 321 m |
| CELUHOMESERVICE S.R.L. | 435 m |
| MARGINE DE SAT S.R.L. | 553 m |
| GALA METAL & DESIGN SRL inactiv | 780 m |
| GROW GREEN & DECO S.R.L. | 780 m |
| LULUDI ATELIER S.R.L. | 780 m |
| QUANTIS ENGINEERING S.R.L. | 780 m |
| ROB TEAM HARDYMAN S.R.L. inactiv | 780 m |
| SIMKAT BUMPY GIRLS S.R.L. inactiv | 780 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 39378908 | TOROREDGES S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Galaţi
| 4650901 | FUNLAND SRL |
| 4802589 | EUROM SRL |
| 8162040 | ALUNITA COMPANY SRL |
| 11834869 | GALACTION 2 SRL |
| 14952630 | TANGEORGIO SRL |
| 15136869 | BULULUS CLUB SRL |
| 15328562 | ANLASEN 2003 SRL |
| 16942624 | TELMAR DEVELOPMENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25