Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ANONIMUS S.R.L.

CUI 4150647 · J32/1124/1993

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ANONIMUS S.R.L. are CUI 4150647, nr. de înregistrare J32/1124/1993, înmatriculată pe 02.06.1993. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7481. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 33 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 286 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 113 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 9 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: -14 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Salariați 0
2012: 0 122013: 0 132014: 0 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri netă0009.134
Venituri totale0009.134
Cheltuieli totale00023.418
Profit / pierdere brută000-14.284
Profit / pierdere netă000-14.284
Active imobilizate18.52018.52018.52018.520
Active circulante17.41617.41617.41617.416
Stocuri13.45213.45213.45213.452
Creanțe3.9073.9073.9073.907
Casa și conturi la bănci57575757
Datorii136.080136.080136.080136.080
Capitaluri proprii-100.144-100.144-100.144-100.144
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.01.2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
CAEN principal7481
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCANONIMUS SRL
Nr. reg. com.J32/1124/1993
EUIDROONRC.J32/1124/1993
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1993-06-02
Sediu socialStr. Bihorului, Mun. Sibiu, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. BIHORULUI, BL.14, AP.15
Telefon0269212460
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADRIADENT SRL inactiv aceeași clădire
ANAMARIA LUNGU SRL inactiv aceeași clădire
C.G. INTERNATIONAL GROUP SRL inactiv aceeași clădire
D F O IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
DIDI IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
EUROMEAT INDUSTRY S.R.L. aceeași clădire
FISH GARAGE INC. SRL inactiv aceeași clădire
GRAFITTI SRL inactiv aceeași clădire
ICOS SA aceeași clădire
ICOS TRADING SRL aceeași clădire
LUKAS WORKS S.R.L. aceeași clădire
LURA IMOB INVEST S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

74202011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (23)

Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

785310 TALMACEAN & COMP SOCIETATE IN NUME COLECTIV
2462383 ICOS SA
2579058 ROMANTA IMPEX SRL
2579228 ROGER IMPEX SRL
2684860 DIDI IMPEX S.R.L. inactiv
3099066 D F O IMPEX SRL inactiv
3501030 SIMET SRL
4306801 ADRIADENT SRL inactiv
4922410 C.G. INTERNATIONAL GROUP S.R.L. inactiv
6094993 VIVIENNE SRL
6584286 OVI COM SRL
7496883 I.A.A.P.R.E.S.C.O.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Sibiu

4479756 MAGICOM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25