RADELSIDE S.R.L.
CUI 41519456 · J2019002076034
RADELSIDE S.R.L. are CUI 41519456, nr. de înregistrare J2019002076034, înmatriculată pe 13.08.2019. Sediul social e în Sat Rucăr, Comuna Rucăr, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 912.714 lei, profit net 277.488 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 913 mii lei · mediana 221 mii lei | 413% din mediană |
| Profit net | 277 mii lei · mediana 19 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 2 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 30.4% · mediana 9.3% | 327% din mediană |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 141 mii lei | 108% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 912.714 | 284.477 | 293.010 | 169.463 | 194.490 | 43.675 | 42.773 |
| Venituri totale | 912.714 | 284.512 | 293.027 | 169.463 | 194.490 | 43.675 | 42.773 |
| Cheltuieli totale | 612.039 | 256.252 | 286.109 | 115.723 | 73.944 | 41.139 | 9.858 |
| Profit / pierdere brută | 300.675 | 28.260 | 6.918 | 53.740 | 120.546 | 2.536 | 32.915 |
| Profit / pierdere netă | 277.488 | 25.415 | 3.988 | 52.045 | 118.601 | 2.099 | 31.815 |
| Active imobilizate | 339.240 | 326.371 | 998 | 1.519 | 2.041 | 2.562 | — |
| Active circulante | 364.359 | 45.174 | 207.392 | 274.126 | 158.932 | 36.352 | 37.223 |
| Stocuri | 24.298 | — | — | 390 | — | 3.304 | — |
| Creanțe | 162.183 | 5.000 | 195.433 | — | 22.027 | 15.028 | 20.377 |
| Casa și conturi la bănci | 177.878 | 40.174 | 11.959 | 273.736 | 136.905 | 18.020 | 16.846 |
| Cheltuieli în avans | 10.000 | — | 20.459 | — | — | — | — |
| Datorii | 201.948 | 26.382 | 20.101 | 30.885 | 8.258 | 4.800 | 5.208 |
| Venituri în avans | — | 111.000 | — | 40.000 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 511.651 | 234.163 | 208.748 | 204.760 | 152.715 | 34.114 | 32.015 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | — | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RADELSIDE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002076034 |
| EUID | ROONRC.J2019002076034 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-13 |
| Sediu social | Str. Râuşor, 53, Sat Rucăr Com. Rucăr, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, SAT RUCĂR COM. RUCĂR, STR. RÂUŞOR, NR.53 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIAMOND RELAX TOTAL SRL | aceeași clădire |
| ECO SAN TOTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HOMFY-COR S.R.L. | aceeași clădire |
| IRINEL TRANS MAGNIFIC S.R.L. | aceeași clădire |
| MARDAM VIP TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MATTUR PROIECT 2004 SRL inactiv | aceeași clădire |
| MVP RAPID CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| NIK FORESTER ALPIN IND SRL inactiv | aceeași clădire |
| PAD FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| PAHONȚU MARIO & ADI S.R.L. | aceeași clădire |
| SILVA GIS PROIECT S.R.L. | aceeași clădire |
| SIM ROBERT TRANS SPEDITION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Argeş
| 128299 | SELCA SA |
| 128728 | CONSTRUCŢII INSTALAŢII SOCIETATE COOPERATIVĂ |
| 132192 | MONOLIT SRL |
| 139530 | INTENS PREST SRL |
| 139646 | PAVONE SRL |
| 144855 | PROMPT SRL |
| 152513 | SELENA N&C EXPORT-IMPORT SRL |
| 157189 | ALFA-CON SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25