HIGH LEVEL SCIENCE S.R.L.
CUI 41523635 · J51/708/2019
HIGH LEVEL SCIENCE S.R.L. are CUI 41523635, nr. de înregistrare J51/708/2019, înmatriculată pe 14.08.2019. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 183.576 lei, profit net 33.960 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 184 mii lei · mediana 105 mii lei | 174% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 7 mii lei | 503% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.5% · mediana 10.2% | 181% din mediană |
| Cifră pe salariat | 184 mii lei · mediana 110 mii lei | 167% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 183.576 | 238.100 | 241.875 | 210.925 | 177.975 | 114.025 | 21.690 |
| Venituri totale | 185.773 | 238.260 | 242.176 | 210.984 | 185.877 | 115.291 | 21.690 |
| Cheltuieli totale | 150.234 | 129.831 | 70.124 | 127.643 | 66.928 | 37.691 | 14.836 |
| Profit / pierdere brută | 35.539 | 108.429 | 172.052 | 83.341 | 118.949 | 77.600 | 6.854 |
| Profit / pierdere netă | 33.960 | 106.095 | 169.677 | 80.657 | 113.566 | 74.382 | 6.203 |
| Active imobilizate | 111.907 | 160.679 | 21.654 | 24.180 | 20.620 | 8.166 | 12.832 |
| Active circulante | 22.336 | 26.333 | 83.017 | 46.774 | 96.815 | 78.918 | 7.797 |
| Stocuri | — | 20 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 2.395 | 2.395 | 2.395 | 600 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.336 | 23.918 | 80.622 | 44.379 | 96.215 | 78.918 | 7.797 |
| Datorii | 100.223 | 138.619 | 10.199 | 11.149 | 14.195 | 6.299 | 14.226 |
| Capitaluri proprii | 34.020 | 48.393 | 94.472 | 59.805 | 103.240 | 80.785 | 6.403 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HIGH LEVEL SCIENCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/708/2019 |
| EUID | ROONRC.J51/708/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-14 |
| Sediu social | Str. Belşugului, 4, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. BELŞUGULUI, NR.4, BL.K7, SC.A, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | 0723342339 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX & CARMEN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARCOBALENO SRL | aceeași clădire |
| DADO MONAD SRL | aceeași clădire |
| DANIKA VOIAJ SRL | aceeași clădire |
| DEPO MEDICA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIAL FARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECOTRADE GROUP AGRO S.R.L. | aceeași clădire |
| EDIL PROIECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GADANY LAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| HIVEFLOW SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ILE MAR COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTER DENTAL SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25