SWEET AND SMART KIDS S.R.L.
CUI 41526372 · J2019010823404
SWEET AND SMART KIDS S.R.L. are CUI 41526372, nr. de înregistrare J2019010823404, înmatriculată pe 14.08.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8569. În 2025: cifră de afaceri 240.126 lei, profit net 16.479 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 105 mii lei | 228% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 7 mii lei | 244% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 6.9% · mediana 10.2% | 68% din mediană |
| Cifră pe salariat | 120 mii lei · mediana 110 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 240.126 | 256.292 | 416.608 | 295.995 | 274.580 | 289.523 | 132.596 |
| Venituri totale | 240.126 | 257.585 | 416.608 | 295.995 | 274.580 | 299.025 | 132.596 |
| Cheltuieli totale | 221.000 | 273.936 | 276.999 | 562.981 | 522.617 | 335.059 | 115.670 |
| Profit / pierdere brută | 19.126 | -16.351 | 139.609 | -266.986 | -248.037 | -36.034 | 16.926 |
| Profit / pierdere netă | 16.479 | -16.351 | 135.443 | -269.945 | -250.783 | -38.929 | 15.600 |
| Active imobilizate | 24.623 | 26.480 | 28.338 | 30.196 | 32.053 | 33.911 | 6.641 |
| Active circulante | 30.411 | 21.639 | 22.507 | 6.554 | 6.798 | 3.168 | 6.686 |
| Creanțe | 657 | 24.114 | 18.908 | 6.287 | 5.733 | 1.785 | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.754 | -2.475 | 3.599 | 267 | 1.065 | 1.383 | 6.686 |
| Cheltuieli în avans | 389 | — | — | — | — | — | 19.923 |
| Datorii | 451.240 | 472.835 | 459.210 | 580.558 | 312.714 | 60.158 | 17.400 |
| Venituri în avans | 12.420 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -408.237 | -424.716 | -408.365 | -543.808 | -273.863 | -23.079 | 15.850 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 9 | 9 | 5 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8569 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SWEET AND SMART KIDS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019010823404 |
| EUID | ROONRC.J2019010823404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-14 |
| Sediu social | Str. Elena Cuza, 36-38, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ELENA CUZA, NR.36-38, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GOOD EDUCATION S.R.L. | aceeași clădire |
| APOLO ANTIQUES SRL | 15 m |
| DOLCE ITALIA IMPEX SRL | 15 m |
| NGS GENERAL SRL | 15 m |
| INTUIT FIX SRL | 20 m |
| A.M.D. HOLDING SRL | 51 m |
| ALIN PRODCOM 94 SRL | 51 m |
| BENCHMARK MEDIA SRL inactiv | 51 m |
| CASA BOCCHI SRL inactiv | 51 m |
| CELE BUNE PRODUCTION SRL | 51 m |
| GEO -CHELOO SRL inactiv | 51 m |
| KOKORO LEADERSHIP LAB S.R.L. | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8569 | 2025 |
| 8560 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25