CMC PRODUCTIONS S.R.L.
CUI 41529786 · J2019003253122
CMC PRODUCTIONS S.R.L. are CUI 41529786, nr. de înregistrare J2019003253122, înmatriculată pe 19.08.2019. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9013. În 2025: cifră de afaceri 98.068 lei, profit net 23.796 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 98 mii lei · mediana 66 mii lei | 148% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 2 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 24.3% · mediana 3.7% | 657% din mediană |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 83 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98.068 | 71.450 | 81.630 | 99.150 | 105.408 | 80.070 | 35.615 |
| Venituri totale | 98.094 | 71.450 | 81.638 | 99.150 | 105.408 | 89.749 | 35.615 |
| Cheltuieli totale | 73.366 | 68.878 | 79.421 | 34.097 | 47.424 | 18.074 | 10.612 |
| Profit / pierdere brută | 24.728 | 2.572 | 2.217 | 65.053 | 57.984 | 71.675 | 25.003 |
| Profit / pierdere netă | 23.796 | 1.929 | 1.523 | 62.818 | 55.617 | 69.413 | 23.935 |
| Active imobilizate | — | — | 334 | 2.339 | 4.455 | 277 | 444 |
| Active circulante | 38.243 | 38.185 | 36.783 | 60.987 | 94.337 | 72.424 | 24.868 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 852 |
| Creanțe | 5.863 | 5.363 | 6.811 | 28.623 | 20.292 | 22.292 | 3.000 |
| Casa și conturi la bănci | 32.380 | 32.822 | 29.972 | 32.364 | 74.045 | 50.132 | 21.016 |
| Cheltuieli în avans | 444 | 2.444 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 9.251 | 4.988 | 3.406 | 268 | 1.574 | 2.153 | 1.177 |
| Capitaluri proprii | 29.436 | 35.641 | 33.711 | 63.058 | 97.218 | 70.548 | 24.135 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 9013 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CMC PRODUCTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003253122 |
| EUID | ROONRC.J2019003253122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-19 |
| Sediu social | Str. Haţegului, 14, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. HAŢEGULUI, NR.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIVE AMBIENT S.R.L. | aceeași clădire |
| AS CRISS AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREMVET DIAGNOSTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ISMAIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| LINDA LEASING S.R.L. | aceeași clădire |
| VI CRISS CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| VICUSIP S.R.L. | aceeași clădire |
| VEPOX COMIMPEX SRL | 38 m |
| BUSINESS HORATIU PROSPER S.R.L. | 49 m |
| FILARAKI SRL inactiv | 49 m |
| FLOZON AUTO S.R.L. | 49 m |
| IDEAL EUROAUTO A&F S.R.L. | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9003 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25