CONTCONSULT PANA SRL
CUI 415334 · J40/16561/1991
CONTCONSULT PANA SRL are CUI 415334, nr. de înregistrare J40/16561/1991, înmatriculată pe 30.12.1991. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2018: cifră de afaceri 16.448 lei, profit net 5.050 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 16.448 | 23.019 | 12.778 | 479.279 | 531.441 | 540.480 | 675.571 | 471.517 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16.448 | 23.019 | 12.778 | 650.485 | 531.778 | 540.363 | 672.357 | 472.531 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 281 | 10.905 | 987 | 5.707 | 479.657 | 558.831 | 556.294 | 651.545 | 483.471 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -281 | 5.543 | 22.032 | 7.071 | 170.828 | -27.053 | -15.931 | 20.812 | -10.940 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -281 | 5.050 | 21.342 | 7.071 | 170.828 | -27.053 | -15.931 | 20.812 | -10.940 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 883 | 1.083 | 1.283 | 1.283 | 1.483 | 3.012 | 6.768 |
| Active circulante | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.440 | 14.703 | 8.992 | 12.092 | 4.768 | 259.452 | 218.479 | 340.149 | 69.959 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 144.723 | 173.348 | 281.619 | 49.701 |
| Creanțe | 219 | 219 | 219 | 219 | 219 | 219 | 218 | 2.729 | 2.626 | 269 | — | 105.128 | 34.155 | 59.261 | 9.482 |
| Casa și conturi la bănci | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 11.974 | 6.366 | 11.823 | 4.768 | 9.601 | 10.976 | -731 | 10.776 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 19 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 203 | 24.845 | 122.350 | 547.862 | 480.072 | 587.340 | 316.562 |
| Capitaluri proprii | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.441 | 14.440 | 14.722 | 9.672 | -11.670 | -116.299 | -287.127 | -260.110 | -244.179 | -239.835 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.12.1991 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTCONSULT PANA SRL |
| Nr. reg. com. | J40/16561/1991 |
| EUID | ROONRC.J40/16561/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-12-30 |
| Sediu social | Str. Ion Minulescu, 124, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ION MINULESCU, NR.124 |
| Telefon | 3272712 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGEPAN IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CONT CONSULT-ASIG-AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EVONET MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| RED TULIP SRL | aceeași clădire |
| ACE CREATIVE MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARCO GLOBAL SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARGIT GLOBAL SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST LEAD DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
| CASABLANCA A.G.C.PRESTEXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRAG INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| MERAXIS ROMANIA S.R.L. | 15 m |
| GREEN SOLAR SOLUTIONS SRL inactiv | 23 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 5635900 | SAM INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. |
| 6045788 | SOLYCO 94 COMPREST IMPEX S.R.L. |
| 17095048 | ANGEPAN IMPEX SRL |
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
| 2834 | IMPRODEX TERRA SRL |
| 3180 | DANCAR IMPORT EXPORT SRL |
| 3635 | MULTICOM IODAN SRL |
| 6410 | ARIANA PRODEXIM SRL |
| 7106 | ROMAS PREXIM SRL |
| 7360 | TAHINA TRADING SRL |
| 8128 | BLUE STAR B F COM IMPEX SRL |
| 8187 | TARACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25