LAREN NISTOR S.R.L.
CUI 41534758 · J2019000950280
LAREN NISTOR S.R.L. are CUI 41534758, nr. de înregistrare J2019000950280, înmatriculată pe 20.08.2019. Sediul social e în Sat Rusăneştii de Sus, Comuna Voineasa, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7739. În 2020: cifră de afaceri 850 lei, pierdere netă 7.161 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 16 mii lei · mediana 26 mii lei | 62% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 850 | — |
| Venituri totale | 16.100 | 0 | 0 | 23.163 | 21.382 | 68.765 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | — | 1.782 | 21.382 | 28.338 | 75.918 | 223 |
| Profit / pierdere brută | 16.100 | 0 | -1.782 | 1.781 | -6.956 | -7.153 | -223 |
| Profit / pierdere netă | 15.819 | 0 | -1.782 | 1.781 | -6.956 | -7.161 | -223 |
| Active imobilizate | — | — | — | 1.782 | 23.164 | 44.546 | — |
| Active circulante | 16.100 | — | — | — | — | 36 | 160 |
| Casa și conturi la bănci | 16.100 | — | — | — | — | 36 | 160 |
| Datorii | 14.422 | 14.141 | 14.141 | 14.141 | 14.141 | 7.221 | 183 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 23.163 | 44.545 | — |
| Capitaluri proprii | 1.678 | -14.141 | -14.141 | -12.359 | -14.140 | -7.184 | -23 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Balş |
| CAEN principal | 7739 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAREN NISTOR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000950280 |
| EUID | ROONRC.J2019000950280 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-20 |
| Sediu social | Str. Principală, 76, Sat Rusăneştii de Sus Com. Voineasa, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT RUSĂNEŞTII DE SUS COM. VOINEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.76 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADADEN MIH CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA ICE CREAM S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO DONOV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEST BATIMENT CONSTRUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BUILDING GENERALI CRISTIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| DAN MIR VOINEASA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIA RAD VOINEASA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIHDARFLOR S.R.L. | aceeași clădire |
| FLOR ALEX DEPO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FRIZERIA VOINEASA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ICE CREAM ON WHEELS S.R.L. | aceeași clădire |
| MCN NIX VOINEASA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7739 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25