Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BUILDRINCOS EDIL S.R.L.

CUI 41535737 · J2019000897392

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BUILDRINCOS EDIL S.R.L. are CUI 41535737, nr. de înregistrare J2019000897392, înmatriculată pe 20.08.2019. Sediul social e în Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2022: cifră de afaceri 11.371 lei, profit net 9.791 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -1 mii lei · mediana 19 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 11 mii lei
2019: 14 mii lei 192020: 24 mii lei 202021: 23 mii lei 212022: 11 mii lei 22
Profit net -1 mii lei
2019: 14 mii lei 192020: 22 mii lei 202021: 20 mii lei 212022: 10 mii lei 222023: -1 mii lei 232024: -1 mii lei 242025: -1 mii lei 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă———11.37123.18224.12514.250
Venituri totale00011.37723.22324.13714.276
Cheltuieli totale1.0241.0731.0221.2452.6691.092109
Profit / pierdere brută-1.024-1.073-1.02210.13220.55423.04514.167
Profit / pierdere netă-1.024-1.073-1.0229.79119.94122.37213.739
Active imobilizate—————157393
Active circulante56.92957.95359.02666.04756.44036.37714.284
Creanțe9.7449.7449.7449.7438.24913.0941.438
Casa și conturi la bănci47.18548.20949.28256.30448.19123.28312.846
Datorii4444188223738
Capitaluri proprii56.92557.94959.02266.04356.25236.31113.939
Capital subscris vărsat200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 20.08.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Adjud
CAEN principal4100
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBUILDRINCOS EDIL S.R.L.
Nr. reg. com.J2019000897392
EUIDROONRC.J2019000897392
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-08-20
Sediu socialStr PRINCIPALĂ, 53, Sat Păuneşti Com. Păuneşti, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, SAT PĂUNEŞTI COM. PĂUNEŞTI, STR PRINCIPALĂ, NR.53
Telefon0724334623
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AAG ASSET SERVICES S.R.L. aceeași clădire
BOSTAN ECHIPAMENTE S.R.L. aceeași clădire
BRUTĂRIA GÖRLICH S.R.L. aceeași clădire
CULORI S.R.L. aceeași clădire
DANGESAM VETRO S.R.L. aceeași clădire
GEL. ICE S.R.L. aceeași clădire
GRĂDINA PARFUMATĂ S.R.L. aceeași clădire
LAZAPREST EVOQUE SRL aceeași clădire
M & A KET TRANS S.R.L. aceeași clădire
MAGADAN EDILTEL S.R.L. aceeași clădire
MEŞTEŞUGUL BUNICILOR S.R.L. aceeași clădire
MOMANU FLORIN EURO´RENOV S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

41202019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (14)

41204311431243134321432243294331433243334334433943914399

Alte firme din Vrancea

1441846 BEST CONSTRUCT SRL
1456103 SIRTROT SA
2845990 PENTAGON SERVICE SRL
3614242 SODACO SA
4717246 LION IMPEX SRL
6110193 ENERGO CONSTRUCT SA
6704641 INTERANCO SRL
8593035 N.S. CONSART '96 SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25