NAT INSURANCE CONSULTING S.R.L.
CUI 41540334 · J40/10988/2019
NAT INSURANCE CONSULTING S.R.L. are CUI 41540334, nr. de înregistrare J40/10988/2019, înmatriculată pe 21.08.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2023: cifră de afaceri 3.528 lei, profit net 2.328 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 23 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 3.528 | 7.518 | 8.872 | 7.564 | 2.368 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 3.528 | 7.518 | 8.872 | 7.564 | 2.368 |
| Cheltuieli totale | — | — | 757 | 678 | 3.838 | 2.989 | 1.383 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 2.771 | 6.840 | 5.034 | 4.575 | 985 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 2.328 | 6.614 | 4.768 | 4.348 | 914 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 122 |
| Active circulante | 20.335 | 20.335 | 20.634 | 17.563 | 11.023 | 5.689 | 1.463 |
| Creanțe | 20.394 | 20.294 | 20.593 | 17.283 | 10.203 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -59 | 41 | 41 | 280 | 820 | 5.689 | 1.463 |
| Datorii | 1.162 | 1.162 | 1.462 | 719 | 793 | 227 | 471 |
| Capitaluri proprii | 19.173 | 19.173 | 19.172 | 16.844 | 10.230 | 5.462 | 1.114 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NAT INSURANCE CONSULTING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/10988/2019 |
| EUID | ROONRC.J40/10988/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-21 |
| Sediu social | Int. Literei, 13-13C, CAMERA 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INTR. LITEREI, NR.13-13C, CAMERA 1, ET.MANSARDA, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 21 DIGITAL BRANDING STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEGRIA UTIL GRUP SRL | aceeași clădire |
| CHUTZPAH S.R.L. | aceeași clădire |
| HUSPA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LOIAL CREDIT S.R.L. | aceeași clădire |
| MEVI SECURITY SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| NEDELEA MEDIA TRAINING S.R.L. | aceeași clădire |
| AT CREATIVE PRODUCTION S.R.L. | 15 m |
| CASA FUNERARĂ STOICA SRL | 15 m |
| MARMON SAINT SRL inactiv | 15 m |
| SERVICII FUNERARE STOICA MARIAN SRL inactiv | 15 m |
| OPTRANS SRL inactiv | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25