COD-DEPO S.R.L.
CUI 41556357 · J2019002734080
COD-DEPO S.R.L. are CUI 41556357, nr. de înregistrare J2019002734080, înmatriculată pe 23.08.2019. Sediul social e în Municipiul Codlea, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 258.337 lei, profit net 156.152 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 258 mii lei · mediana 124 mii lei | 208% din mediană |
| Profit net | 156 mii lei · mediana 17 mii lei | 938% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 60.4% · mediana 19.4% | 311% din mediană |
| Cifră pe salariat | 258 mii lei · mediana 172 mii lei | 150% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 258.337 | 185.062 | 115.582 | — | — | — | — |
| Venituri totale | 258.337 | 185.062 | 115.582 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 99.731 | 64.588 | 94.103 | 1.100 | 200 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 158.606 | 120.474 | 21.479 | -1.100 | -200 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 156.152 | 118.901 | 20.346 | -1.100 | -200 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 1.514.037 | 1.528.310 | 1.542.583 | — | — | — | — |
| Active circulante | 136.860 | 23.142 | 119.464 | 51 | 200 | 200 | 200 |
| Creanțe | 96.943 | 18.352 | 18.351 | 28 | 200 | 200 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 39.917 | 4.790 | 101.113 | 23 | — | — | — |
| Datorii | 1.494.505 | 1.413.305 | 1.642.801 | 1.151 | 200 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 156.392 | 138.147 | 19.246 | -1.100 | 0 | 200 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COD-DEPO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002734080 |
| EUID | ROONRC.J2019002734080 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-23 |
| Sediu social | Str. Mecanizatorilor, 19, Mun. Codlea, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. MECANIZATORILOR, NR.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BWA INDUSTRIAL AUTOMATIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CATIS RO S.R.L. | aceeași clădire |
| GLIBVORDANE S.R.L. | aceeași clădire |
| MIHAI AGASERV S.R.L. | aceeași clădire |
| MIHPRODAGA SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| PROVERTIA DAIRY S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMONA DANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| RO ALIMENTA EU S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBVLA SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| SEA GROWTH S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TZAC-PAC CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| VESPASIAN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Braşov
| 1087944 | COFETARIA JOLYANA SRL |
| 1088486 | COMAT SA |
| 1089007 | MIRIA SRL |
| 1090079 | IGIENA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA |
| 1090230 | ALDIVCOM SRL |
| 1090419 | CARPATEX SA |
| 1092193 | ROLL-ING SA |
| 1092517 | ELYSEEA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25