DENTALIS TECH S.R.L.
CUI 41563125 · J2019002791229
DENTALIS TECH S.R.L. are CUI 41563125, nr. de înregistrare J2019002791229, înmatriculată pe 27.08.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 256.560 lei, profit net 78.887 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 257 mii lei · mediana 254 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 7 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 30.7% · mediana 3% | de 10× mediana |
| Cifră pe salariat | 257 mii lei · mediana 162 mii lei | 159% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 256.560 | 351.530 | 484.530 | 299.040 | 208.620 | 116.220 | 40.920 |
| Venituri totale | 256.560 | 351.530 | 484.705 | 299.040 | 208.620 | 116.220 | 40.925 |
| Cheltuieli totale | 173.442 | 343.529 | 424.395 | 395.758 | 224.923 | 114.850 | 45.408 |
| Profit / pierdere brută | 83.118 | 8.001 | 60.310 | -96.718 | -16.303 | 1.370 | -4.483 |
| Profit / pierdere netă | 78.887 | 7.617 | 55.463 | -99.709 | -18.389 | -320 | -5.711 |
| Active imobilizate | — | 1.805 | 5.464 | 6.376 | 8.767 | — | — |
| Active circulante | 37.424 | 104.955 | 107.695 | 13.483 | 18.265 | 19.633 | 14.575 |
| Stocuri | — | — | 4.981 | 4.981 | 9.506 | 9.506 | 5.922 |
| Creanțe | 26.115 | 104.662 | 104.333 | 8.486 | 8.326 | 10.000 | 7.420 |
| Casa și conturi la bănci | 11.309 | 293 | -1.619 | 16 | 433 | 127 | 1.233 |
| Cheltuieli în avans | — | 20.862 | 90.402 | 166.896 | — | — | — |
| Datorii | 19.387 | 188.472 | 272.027 | 310.684 | 51.252 | 25.464 | 20.086 |
| Capitaluri proprii | 18.037 | -60.850 | -68.466 | -123.929 | -24.220 | -5.831 | -5.511 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTALIS TECH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002791229 |
| EUID | ROONRC.J2019002791229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-27 |
| Sediu social | Str. Petre Andrei, 2B, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PETRE ANDREI, NR.2B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADEOS PLUS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AIRWAY TICKET SRL | aceeași clădire |
| ALMA-ED GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVEN-TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| CABA MEDICAL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL BALNEOSAN SRL | aceeași clădire |
| CARISI DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTALIS SRL | aceeași clădire |
| EDITURA PIROUETTE S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCLUSIVE RESIDENCE DEVELOPMENT SRL | aceeași clădire |
| EXCLUSIVE RESIDENCE SRL | aceeași clădire |
| FLOWER MOON SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25