FĂRĂ SENS TV S.R.L.
CUI 41595143 · J2023020035405
FĂRĂ SENS TV S.R.L. are CUI 41595143, nr. de înregistrare J2023020035405, înmatriculată pe 24.10.2023. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 30.169 lei, pierdere netă 70.397 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 105 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | -70 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -233.3% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.169 | 114.659 | 199.147 | 214.749 | 165.540 | 221.153 | 24.208 |
| Venituri totale | 30.169 | 114.659 | 199.147 | 214.749 | 165.540 | 221.153 | 24.208 |
| Cheltuieli totale | 100.566 | 100.211 | 69.817 | 47.461 | 45.663 | 26.071 | 690 |
| Profit / pierdere brută | -70.397 | 14.448 | 129.330 | 167.288 | 119.877 | 195.082 | 23.518 |
| Profit / pierdere netă | -70.397 | 12.136 | 108.637 | 160.846 | 114.911 | 188.898 | 22.792 |
| Active imobilizate | 8.527 | 21.318 | 34.109 | 49.371 | 6.708 | 10.542 | — |
| Active circulante | 44.693 | 100.157 | 98.537 | 149.005 | 158.641 | 226.513 | 26.437 |
| Creanțe | 20.576 | 59.089 | 35.904 | 90.837 | 63.025 | 147.754 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.117 | 41.068 | 62.633 | 58.168 | 95.616 | 78.759 | 26.437 |
| Cheltuieli în avans | 397 | 946 | 1.626 | — | — | — | — |
| Datorii | 3.000 | 1.408 | 25.395 | 37.286 | 1.205 | 47.917 | 3.445 |
| Capitaluri proprii | 50.617 | 121.013 | 108.877 | 161.090 | 164.144 | 189.138 | 22.992 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 12.09.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FĂRĂ SENS TV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023020035405 |
| EUID | ROONRC.J2023020035405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-10-24 |
| Sediu social | Str. Bradului, 19, CAMERA 3, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. BRADULUI, NR.19, CAMERA 3 |
| Telefon | 0748462353 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STORO TAXY S.R.L. inactiv | 72 m |
| IMAGEWEAVE S.R.L. inactiv | 117 m |
| ORIENT TIENDA SRL inactiv | 117 m |
| OZEL CONSTRUCT SRL inactiv | 117 m |
| CASA COFETARULUI S.R.L. | 131 m |
| MATCOM VOLOVAT S.R.L. | 162 m |
| ATOMICSOFTWARE S.R.L. | 188 m |
| KALIUM COMPUTER SRL inactiv | 188 m |
| TOSTI SOLUTIONS S.R.L. | 188 m |
| AUTOTOFF RO S.R.L. | 198 m |
| LUCESCU IMPEX SRL | 198 m |
| LUCROM UTILAJE S.R.L. | 198 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25