KAVA COMPASS S.R.L.
CUI 41617705 · J23/3962/2019
KAVA COMPASS S.R.L. are CUI 41617705, nr. de înregistrare J23/3962/2019, înmatriculată pe 09.09.2019. Sediul social e în Sat Ţegheş, Comuna Domneşti, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 43.395 lei, pierdere netă 3.653 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 172 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -8.4% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.395 | 25.576 | 95.205 | 311.348 | 78.468 | 98.291 | 106.074 |
| Venituri totale | 43.395 | 25.576 | 95.205 | 311.349 | 78.468 | 98.291 | 106.074 |
| Cheltuieli totale | 46.989 | 56.854 | 107.388 | 142.853 | 132.085 | 89.916 | 10.695 |
| Profit / pierdere brută | -3.594 | -31.278 | -12.183 | 168.496 | -53.617 | 8.375 | 95.379 |
| Profit / pierdere netă | -3.653 | -31.278 | -13.130 | 165.445 | -54.476 | 7.479 | 94.318 |
| Active imobilizate | 17.140 | 21.636 | 27.718 | 5.968 | 5.919 | 4.993 | — |
| Active circulante | 50.127 | 51.531 | 55.919 | 294.013 | 71.138 | 105.582 | 120.967 |
| Stocuri | 36.572 | 36.572 | 36.572 | 36.572 | 36.572 | 36.572 | — |
| Creanțe | 12.141 | 13.832 | 16.737 | 248.396 | 21.052 | 30.181 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.414 | 1.127 | 2.610 | 9.045 | 13.514 | 38.829 | 120.967 |
| Datorii | 105.277 | 107.524 | 86.716 | 87.015 | 29.536 | 8.578 | 26.449 |
| Capitaluri proprii | -38.010 | -34.357 | -3.079 | 212.966 | 47.521 | 101.997 | 94.518 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.09.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KAVA COMPASS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/3962/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/3962/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-09-09 |
| Sediu social | Şos. Caragea Vodă, 60, Tarla (Sola) 73, Parcela 253/5, Clădirea C2, Camera 8, Sat Ţegheş Com. Domneşti, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.60, TARLA (SOLA) 73, PARCELA 253/5, CLĂDIREA C2, CAMERA 8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACVARII DE LUX S.R.L. | aceeași clădire |
| ACVARII DE VIS SRL | aceeași clădire |
| ANAIS SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| CLASSY CONSTRUCT UNIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAB STEEL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DURA 17 BIA MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPERT ERA S.R.L. | aceeași clădire |
| FASTREND S.R.L. | aceeași clădire |
| FLYSTACK DRONE SHOWS S.R.L. | aceeași clădire |
| ISOFLECT INSULATION SRL | aceeași clădire |
| LA DOI LEI DE AUR S.R.L. | aceeași clădire |
| MASTER KEYS HUB S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25