DAVIDAMA INTERMED S.R.L.
CUI 41667584 · J2019000779098
DAVIDAMA INTERMED S.R.L. are CUI 41667584, nr. de înregistrare J2019000779098, înmatriculată pe 20.09.2019. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4617. În 2025: cifră de afaceri 59.512 lei, profit net 25.333 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 60 mii lei · mediana 199 mii lei | 30% din mediană |
| Profit net | 25 mii lei · mediana 3 mii lei | 895% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 42.6% · mediana 1.6% | de 27× mediana |
| Cifră pe salariat | 60 mii lei · mediana 224 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 59.512 | 65.792 | 82.827 | 79.565 | 57.612 | 58.170 | 9.825 |
| Venituri totale | 59.512 | 65.792 | 82.827 | 79.565 | 57.612 | 58.310 | 9.825 |
| Cheltuieli totale | 29.424 | 67.441 | 24.897 | 33.502 | 40.386 | 20.427 | 5.617 |
| Profit / pierdere brută | 30.088 | -1.649 | 57.930 | 46.063 | 17.226 | 37.883 | 4.208 |
| Profit / pierdere netă | 25.333 | -2.307 | 49.804 | 44.623 | 15.497 | 36.234 | 3.913 |
| Active imobilizate | 78 | 1.011 | 2.811 | 2.167 | 3.467 | — | — |
| Active circulante | 26.927 | 11.306 | 73.923 | 43.210 | 26.632 | 40.934 | 13.754 |
| Creanțe | 16.255 | — | 4.598 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.672 | 11.306 | 69.325 | 43.210 | 26.632 | 40.934 | 13.754 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 668 | — | — | — | — |
| Datorii | 3.739 | 14.384 | 1.768 | 514 | 1.855 | 587 | 5.795 |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | 3.846 |
| Capitaluri proprii | 23.266 | -2.067 | 75.634 | 44.863 | 28.244 | 40.347 | 4.113 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.09.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4617 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAVIDAMA INTERMED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000779098 |
| EUID | ROONRC.J2019000779098 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-09-20 |
| Sediu social | Str. Ştefan Secăreanu, 26, constructia C1, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ŞTEFAN SECĂREANU, NR.26, CONSTRUCTIA C1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADEMUNT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO SEMENTES SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALNIRIDORA SRL | aceeași clădire |
| BIOPLANT MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DUALTOP INTER COMERT S.R.L. | aceeași clădire |
| DURELMI SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRAM SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| IONULENA PREST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JANTELCOS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LOVO ARCHITECTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| MARPET LEGFRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAVGA VEŞNIC SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4617 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25