Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

EMIELECTRO DAMBOVITA S.R.L.

CUI 41702002 · J2019001606155

cu contul HoReCaOS, sau pe email

EMIELECTRO DAMBOVITA S.R.L. are CUI 41702002, nr. de înregistrare J2019001606155, înmatriculată pe 30.09.2019. Sediul social e în Sat Moţăieni, Comuna Moţăieni, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 2.222.808 lei, profit net 394.335 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 23%
+1 6 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

2contracte
4 mii leivaloare totală
1autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-03-26 MUNICIPIUL PLOIESTI Iluminat stradal (Rev.2) 2 mii lei
2024-03-26 MUNICIPIUL PLOIESTI Iluminat stradal (Rev.2) 2 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 2,2 mil lei · mediana 221 mii lei de 10× mediana
Profit net 394 mii lei · mediana 19 mii lei de 21× mediana
Salariați 6 · mediana 2 300% din mediană
Marjă netă 17.7% · mediana 9.3% 190% din mediană
Cifră pe salariat 370 mii lei · mediana 141 mii lei 262% din mediană

Comparat cu 112.318 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 2,2 mil lei
2019: 86 mii lei 192020: 582 mii lei 202021: 603 mii lei 212022: 1,1 mil lei 222023: 1,2 mil lei 232024: 1,8 mil lei 242025: 2,2 mil lei 25
Profit net 394 mii lei
2019: 14 mii lei 192020: 111 mii lei 202021: 74 mii lei 212022: 255 mii lei 222023: 376 mii lei 232024: 677 mii lei 242025: 394 mii lei 25
Salariați 6
2019: 2 192020: 6 202021: 8 212022: 7 222023: 6 232024: 6 242025: 6 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă2.222.8081.811.3731.176.6631.099.513603.028582.41486.100
Venituri totale2.226.1201.813.4301.177.3261.102.549650.726606.35486.100
Cheltuieli totale1.758.4561.083.553791.130836.424570.976489.48170.748
Profit / pierdere brută467.664729.877386.196266.12579.750116.87315.352
Profit / pierdere netă394.335676.561376.382255.32473.687111.33014.491
Active imobilizate27.93237.52815.06522.0228.3165.13620.128
Active circulante1.105.6741.268.215700.173406.961160.285179.659119.870
Stocuri3.982159.11579.27410.17712.1639.76320.013
Creanțe343.641676.503296.985261.94040.31333.12958.569
Casa și conturi la bănci758.051432.597323.914134.844107.809136.76741.288
Datorii738.791558.318131.508117.03638.29358.574125.107
Venituri în avans—70.384—————
Capitaluri proprii394.815677.041583.730311.947130.308126.22114.891
Capital subscris vărsat400400400400400400400
Număr mediu de salariați6667862

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 30.09.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa
CAEN principal4321
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCEMIELECTRO DAMBOVITA S.R.L.
Nr. reg. com.J2019001606155
EUIDROONRC.J2019001606155
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-09-30
Sediu socialStr. Principală, 86, Sat Moţăieni Com. Moţăieni, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, SAT MOŢĂIENI COM. MOŢĂIENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.86
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43212019 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

39601413 ILIE V EDUARD ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CAEN autorizat (8)

27403314432143224329465271117112

Alte firme din Dâmboviţa

935230 SONELEC SRL
5385455 RE - TEL SRL
5619521 ELECON SRL
6581069 LIN IMPEX SRL
6721111 ELECTRICOM SRL
7522699 RION-ELECTROSERVICE SRL
7579059 INSTALATII ELECTRICE AUTOMATIZARI SRL
8080978 ANION-COM-IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-08-13 · ONRC: 2026-10-12