BLACKBLANK S.R.L.
CUI 41715517 · J2019003816127
BLACKBLANK S.R.L. are CUI 41715517, nr. de înregistrare J2019003816127, înmatriculată pe 02.10.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 219.552 lei, profit net 87.590 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 220 mii lei · mediana 172 mii lei | 128% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 31 mii lei | 278% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 39.9% · mediana 23.7% | 168% din mediană |
| Cifră pe salariat | 220 mii lei · mediana 176 mii lei | 125% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 219.552 | 163.132 | 99.931 | 52.491 | 28.398 | — | 7.047 |
| Venituri totale | 219.552 | 163.132 | 99.931 | 52.491 | 28.398 | 0 | 7.047 |
| Cheltuieli totale | 112.869 | 89.822 | 36.631 | 4.969 | 3.207 | — | 435 |
| Profit / pierdere brută | 106.683 | 73.310 | 63.300 | 47.522 | 25.191 | 0 | 6.612 |
| Profit / pierdere netă | 87.590 | 62.330 | 53.319 | 46.321 | 24.501 | 0 | 6.401 |
| Active imobilizate | 166.740 | 191.255 | 6.002 | 3.712 | 122 | — | 122 |
| Active circulante | 46.448 | 56.790 | 53.680 | 79.991 | 37.479 | — | 6.691 |
| Creanțe | 623 | — | 9.091 | 135 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 45.825 | 56.790 | 44.589 | 79.856 | 37.479 | — | 6.691 |
| Cheltuieli în avans | 9.748 | 9.741 | 2.970 | — | — | — | — |
| Datorii | 135.146 | 141.491 | 8.688 | 59 | 278 | 0 | 212 |
| Capitaluri proprii | 87.790 | 116.295 | 53.964 | 83.644 | 37.323 | 0 | 6.601 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BLACKBLANK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003816127 |
| EUID | ROONRC.J2019003816127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-02 |
| Sediu social | Str. Eugen Ionesco, 42D, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO, NR.42D |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO ALMASORA S.R.L. | aceeași clădire |
| AMARILIS IMPERIAL CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| APRICOSE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART DENTAL SRL | aceeași clădire |
| AUTENTIC GEAR S.R.L. | aceeași clădire |
| AVI MODE HAIR SRL | aceeași clădire |
| AXS 22 TREND S.R.L. | aceeași clădire |
| BFC BUSINESS MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CALIN & SONS ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| CAMPO VERDE ENERGY SRL | aceeași clădire |
| CAMPO VERDE SOLARIS SRL | aceeași clădire |
| CM ENDO V SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25