CREATIVE ART PIN STUDIO S.R.L.
CUI 41721802 · J2019003755354
CREATIVE ART PIN STUDIO S.R.L. are CUI 41721802, nr. de înregistrare J2019003755354, înmatriculată pe 03.10.2019. Sediul social e în Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 30.100 lei, profit net 2.238 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 172 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 31 mii lei | 7% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.4% · mediana 23.6% | 31% din mediană |
| Cifră pe salariat | 30 mii lei · mediana 176 mii lei | 17% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.100 | 65.550 | 88.308 | 59.234 | 82.484 | 8.220 | 24.458 |
| Venituri totale | 38.100 | 65.613 | 88.308 | 59.234 | 82.484 | 8.220 | 24.458 |
| Cheltuieli totale | 35.444 | 60.225 | 78.898 | 69.120 | 90.294 | 14.617 | 24.671 |
| Profit / pierdere brută | 2.656 | 5.388 | 9.410 | -9.886 | -7.810 | -6.397 | -213 |
| Profit / pierdere netă | 2.238 | 4.526 | 8.527 | -10.469 | -8.634 | -6.643 | -947 |
| Active circulante | 501 | 1.839 | 21.843 | 14.908 | 7.363 | 65 | 2.287 |
| Stocuri | — | — | 20.289 | 12.121 | 7.067 | — | — |
| Creanțe | — | 161 | 709 | 2.236 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 501 | 1.678 | 845 | 551 | 296 | 65 | 2.287 |
| Datorii | 13.802 | 17.378 | 39.808 | 41.400 | 23.387 | 7.455 | 3.034 |
| Capitaluri proprii | -13.301 | -15.539 | -17.965 | -26.492 | -16.024 | -7.390 | -747 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.10.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIVE ART PIN STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003755354 |
| EUID | ROONRC.J2019003755354 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-03 |
| Sediu social | Str. Lazăr Gheorghe, 1A, CAMERA 1, Orş. Sânnicolau Mare, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. SÂNNICOLAU MARE, STR. LAZĂR GHEORGHE, NR.1A, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NESTEMATE-DOGAR SRL | 57 m |
| BIOENERGY4YOU SANNICOLAU-MARE SRL inactiv | 62 m |
| CONCEPT42 VISUAL SOLUTIONS S.R.L. | 95 m |
| PIESE AUTO ANDREI ŞI ŞTEFAN SRL inactiv | 125 m |
| AGRO CARPENI SRL inactiv | 141 m |
| FARMACIA SAN-MEDICAGO SRL | 141 m |
| ACTIVE PARTNERS SRL inactiv | 180 m |
| ALBERTO CALIN SRL inactiv | 180 m |
| DANI`S COFFE 2018 S.R.L. | 180 m |
| DARIUS TRIUMF SRL | 180 m |
| INTERMEDLINE NCS SRL inactiv | 180 m |
| MIHNEL SRL | 180 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08