DOMGAZTERM S.R.L.
CUI 41724809 · J13/3391/2019
DOMGAZTERM S.R.L. are CUI 41724809, nr. de înregistrare J13/3391/2019, înmatriculată pe 04.10.2019. Sediul social e în Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 43.800 lei, profit net 134.904 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 221 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 135 mii lei · mediana 19 mii lei | 723% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 308% · mediana 9.3% | de 33× mediana |
| Cifră pe salariat | 22 mii lei · mediana 141 mii lei | 16% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.800 | 31.850 | 51.000 | 21.350 | 79.950 | 75.465 | 3.300 |
| Venituri totale | 256.395 | 32.950 | 51.000 | 21.505 | 79.950 | 75.779 | 3.300 |
| Cheltuieli totale | 118.927 | 63.097 | 98.466 | 107.464 | 146.240 | 72.856 | 866 |
| Profit / pierdere brută | 137.468 | -30.147 | -47.466 | -85.959 | -66.290 | 2.923 | 2.434 |
| Profit / pierdere netă | 134.904 | -30.477 | -47.977 | -86.174 | -67.090 | 1.737 | 2.335 |
| Active imobilizate | 837 | 1.610 | 2.382 | — | — | — | — |
| Active circulante | 3.506 | 82 | 3.225 | 47 | 2.221 | 10.705 | 2.634 |
| Casa și conturi la bănci | 3.506 | 82 | 3.225 | 47 | 2.221 | 10.705 | 2.634 |
| Cheltuieli în avans | 164 | 157 | 157 | 156 | 157 | — | — |
| Datorii | 97.395 | 229.641 | 203.078 | 149.540 | 65.541 | 6.433 | 99 |
| Capitaluri proprii | -92.888 | -227.792 | -197.314 | -149.337 | -63.163 | 4.272 | 2.535 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.10.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DOMGAZTERM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/3391/2019 |
| EUID | ROONRC.J13/3391/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-04 |
| Sediu social | Str. Frunzelor, 48, CONSTRUCTIA C2, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. FRUNZELOR, NR.48, CONSTRUCTIA C2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCOM ALIMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECO MARIO GROUP SRL | aceeași clădire |
| ELICHRIS S.R.L. | aceeași clădire |
| LATVIAN ELECTRIC S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMA CULINEX SRL | aceeași clădire |
| MAGIC LAND SERV 2020 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARINE SAFETY CENTER SRL | aceeași clădire |
| NIROMIR STAR S.R.L. | aceeași clădire |
| RAIDUM SANITARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRIENDS WORLD SINC SRL inactiv | 40 m |
| GRUP MEDIA ARZU SRL inactiv | 40 m |
| PAVEL STAR TOP SRL inactiv | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Constanţa
| 1867974 | SANITAS PRESTARI SRL |
| 1868783 | IMVEST SA |
| 1884983 | ANDO COM SRL |
| 1890330 | INSTALATII SA |
| 2753846 | REMONT SRL |
| 2754701 | EUROPA A.P. SRL |
| 2981518 | ANG IMPEX SRL |
| 3412545 | GOSPODARU SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25