BOM SMART SOEL S.R.L.
CUI 41732607 · J11/742/2019 · dizolvare
BOM SMART SOEL S.R.L. are CUI 41732607, nr. de înregistrare J11/742/2019, înmatriculată pe 07.10.2019. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8891. În 2025: cifră de afaceri 4.470 lei, pierdere netă 9.079 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 220 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -9 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -203.1% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.470 | 5.542 | 9.621 | 34.743 | 56.810 | 33.000 | 22.500 |
| Venituri totale | 4.470 | 5.542 | 9.621 | 34.743 | 56.810 | 80.228 | 22.500 |
| Cheltuieli totale | 13.549 | 5.549 | 8.760 | 30.943 | 94.181 | 74.403 | 12.106 |
| Profit / pierdere brută | -9.079 | -7 | 861 | 3.800 | -37.371 | 5.825 | 10.394 |
| Profit / pierdere netă | -9.079 | -7 | 723 | 2.718 | -37.371 | 5.495 | 10.169 |
| Active imobilizate | — | 7.307 | 12.856 | 22.485 | 42.842 | 7.890 | 120 |
| Active circulante | 366 | 6.259 | 6.259 | 6.068 | 5.853 | 115.373 | 18.723 |
| Stocuri | — | — | — | — | 230 | — | — |
| Creanțe | — | 5.660 | 5.660 | 5.582 | 3.278 | 1.569 | 13.750 |
| Casa și conturi la bănci | 366 | 599 | 599 | 486 | 2.345 | 113.804 | 4.973 |
| Datorii | 22.042 | 22.043 | 22.043 | 22.583 | 19.860 | 7.497 | 8.474 |
| Venituri în avans | 5.476 | 9.596 | 15.138 | 24.759 | 50.342 | 99.902 | — |
| Capitaluri proprii | -27.152 | -18.073 | -18.066 | -18.789 | -21.507 | 15.864 | 10.369 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 8891 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BOM SMART SOEL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J11/742/2019 |
| EUID | ROONRC.J11/742/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-07 |
| Sediu social | Str. Păcii, 1, cam.1, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. PĂCII, NR.1, CAM.1, BL.1, SC.1, ET.4, AP.14 |
| Telefon | 0720183851 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| B & GEORGY MIXT SRL | aceeași clădire |
| COMPOZIT SRL | aceeași clădire |
| CONF-STELGAB SRL inactiv | aceeași clădire |
| GABLONTZ PERSONAL SRL | aceeași clădire |
| INOVATIVE CUORE BPC S.R.L. | aceeași clădire |
| IONVAL SOLITAR SRL | aceeași clădire |
| MATHY ŞI DAVID SILV S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| NATURALIA SHOP SRL | aceeași clădire |
| NICO EXPERT CONT SRL | aceeași clădire |
| PECZI - EXPERT INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| SIHAR IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| VESTDOM - IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8891 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25