SYSMOL&LUK S.R.L.
CUI 41739699 · J2019001898260
SYSMOL&LUK S.R.L. are CUI 41739699, nr. de înregistrare J2019001898260, înmatriculată pe 08.10.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 267.275 lei, profit net 78.743 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 267 mii lei · mediana 172 mii lei | 155% din mediană |
| Profit net | 79 mii lei · mediana 31 mii lei | 251% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 29.5% · mediana 23.6% | 125% din mediană |
| Cifră pe salariat | 134 mii lei · mediana 176 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 267.275 | 274.670 | 261.350 | 241.190 | 211.150 | 155.350 | — |
| Venituri totale | 267.819 | 274.670 | 261.350 | 241.190 | 211.150 | 155.546 | 0 |
| Cheltuieli totale | 174.433 | 155.337 | 123.460 | 103.106 | 93.393 | 84.096 | 2.463 |
| Profit / pierdere brută | 93.386 | 119.333 | 137.890 | 138.084 | 117.757 | 71.450 | -2.463 |
| Profit / pierdere netă | 78.743 | 101.195 | 135.668 | 135.720 | 116.267 | 70.469 | -2.463 |
| Active imobilizate | 24.280 | 32.550 | 40.820 | 49.091 | 57.361 | 65.632 | 73.402 |
| Active circulante | 101.894 | 162.824 | 179.938 | 134.053 | 204.769 | 103.381 | 9.580 |
| Creanțe | 63.300 | 79.244 | 4.860 | 102.752 | — | 2.714 | — |
| Casa și conturi la bănci | 38.594 | 83.580 | 175.078 | 31.301 | 204.769 | 100.667 | 9.580 |
| Cheltuieli în avans | 5.157 | 6.360 | 7.576 | 8.820 | 10.065 | 13.340 | 9.755 |
| Datorii | 52.347 | 94.705 | 59.456 | 56.002 | 87.722 | 114.147 | 95.000 |
| Capitaluri proprii | 78.984 | 107.029 | 168.878 | 135.962 | 184.473 | 68.206 | -2.263 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SYSMOL&LUK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/1898/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019001898260 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-08 |
| Sediu social | Str. Muncii, 27, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MUNCII, NR.27, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LUKYMOL VOIAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| ABSOLUTE BETTERLIFE S.R.L. | 25 m |
| PRO BUSINESS CONSULTING SRL | 25 m |
| ANTEVISE S.R.L. | 26 m |
| INNANA SRL inactiv | 26 m |
| MERKTED MED S.R.L. | 26 m |
| ECOBAG MURES S.R.L. | 40 m |
| TERABYTES COMPUTERS SRL | 40 m |
| B3D INDUSTRY S.R.L. | 41 m |
| CARMEN TRANS SRL | 41 m |
| CONFORT TAXI NICOLAS SRL | 41 m |
| ELISAV RUARG S.R.L. | 41 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 37996309 | KASLER MAGDA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 40420020 | LUKYMOL VOIAGE S.R.L. |
| 42742587 | ȘERBAN CORINA CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 47242280 | SĂLCUDEAN OVIDIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
| 3798625 | LAURENTIA BIOCHIM SRL |
| 8014206 | SALA CONSULTING SRL |
| 13928633 | VERSAT SRL |
| 14353096 | FEBEKS SRL |
| 14394649 | MOBIFER SRL |
| 15444907 | WESSLING ROMANIA SRL |
| 16205762 | IONEDIM SRL |
| 17298310 | ABSOLUT CONCEPT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08