MAL ANTOLIV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 41740502 · J2/1697/2019
MAL ANTOLIV CONSTRUCT S.R.L. are CUI 41740502, nr. de înregistrare J2/1697/2019, înmatriculată pe 08.10.2019. Sediul social e în Oraş Pecica, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 63.950 lei, profit net 2.150 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 64 mii lei · mediana 221 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 19 mii lei | 12% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 9.3% | 37% din mediană |
| Cifră pe salariat | 64 mii lei · mediana 141 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 63.950 | 163.168 | 46.550 | 44.528 | 33.343 | 116.876 | 42.913 |
| Venituri totale | 91.150 | 163.204 | 56.550 | 44.528 | 33.343 | 116.876 | 42.913 |
| Cheltuieli totale | 88.591 | 148.522 | 90.990 | 18.638 | 57.745 | 114.766 | 15.729 |
| Profit / pierdere brută | 2.559 | 14.682 | -34.440 | 25.890 | -24.402 | 2.110 | 27.184 |
| Profit / pierdere netă | 2.150 | 12.332 | -35.010 | 24.561 | -24.738 | -86 | 26.754 |
| Active imobilizate | 848 | 848 | 24.866 | 28.246 | 32.318 | 17.697 | 8.134 |
| Active circulante | 16.673 | 41.119 | 2.021 | 13.200 | 1.392 | 15.312 | 22.328 |
| Casa și conturi la bănci | 16.673 | 41.119 | 2.021 | 13.200 | 1.392 | 15.312 | 22.328 |
| Datorii | 11.358 | 37.954 | 35.206 | 14.755 | 31.580 | 6.141 | 3.508 |
| Capitaluri proprii | 6.163 | 4.013 | -8.319 | 26.691 | 2.130 | 26.868 | 26.954 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | — | 1 | 0 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAL ANTOLIV CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/1697/2019 |
| EUID | ROONRC.J2/1697/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-08 |
| Sediu social | Str. 211, 81, Orş. Pecica, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, ORŞ. PECICA, STR. 211, NR.81 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIANO DAWLA TRANSPORTER SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY CONCEPT BY ANDREEA.C SRL inactiv | aceeași clădire |
| HANCIUŢA GHE & LUC SRL | aceeași clădire |
| HAT TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| LIPTAK WEBTELEKOM SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| MARCAROM INTERNATIONAL TRANSPORT M.I.T. SRL inactiv | aceeași clădire |
| SOLO PROFESIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| STAN GATE'S S.R.L. | aceeași clădire |
| START HOUSE COM SRL | aceeași clădire |
| TAM GENERAL OIL & GAS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIR ADIO SRL inactiv | 115 m |
| CATRINOIU TRANS SRL | 135 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
| 1676362 | BEST AUTO EUROPA SRL |
| 1681210 | DACODRIN SRL |
| 1682925 | WEGA SRL |
| 1687442 | ICIM ARAD SA |
| 1688340 | TAYLOR SRL |
| 1691672 | DIFIGO-M SRL |
| 1701121 | ISAAC CONSTRUCT SRL |
| 1719919 | ROMCAT INTERNAŢIONAL S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25