SENOLOGIE DR. BĂDILĂ CODRUŢA S.R.L.
CUI 41745100 · J2019003911123
SENOLOGIE DR. BĂDILĂ CODRUŢA S.R.L. are CUI 41745100, nr. de înregistrare J2019003911123, înmatriculată pe 09.10.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 442.605 lei, profit net 326.549 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 443 mii lei · mediana 220 mii lei | 201% din mediană |
| Profit net | 327 mii lei · mediana 40 mii lei | 814% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 73.8% · mediana 22.2% | 332% din mediană |
| Cifră pe salariat | 443 mii lei · mediana 202 mii lei | 219% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 442.605 | 371.805 | 366.767 | 265.555 | 195.382 | 149.644 | 27.184 |
| Venituri totale | 442.605 | 371.805 | 366.767 | 265.555 | 195.382 | 149.644 | 27.184 |
| Cheltuieli totale | 103.044 | 72.954 | 60.445 | 47.812 | 38.839 | 36.397 | 328 |
| Profit / pierdere brută | 339.561 | 298.851 | 306.322 | 217.743 | 156.543 | 113.247 | 26.856 |
| Profit / pierdere netă | 326.549 | 287.919 | 302.728 | 215.141 | 154.629 | 111.873 | 26.040 |
| Active imobilizate | 26.244 | 5.145 | 3.981 | — | — | — | — |
| Active circulante | 315.164 | 291.528 | 307.126 | 221.610 | 160.479 | 117.652 | 27.184 |
| Creanțe | 274.973 | 233.195 | 237.035 | 169.552 | 131.221 | 95.147 | 16.623 |
| Casa și conturi la bănci | 40.191 | 58.333 | 70.091 | 52.058 | 29.258 | 22.505 | 10.561 |
| Datorii | 14.619 | 8.514 | 8.139 | 6.229 | 5.610 | 5.539 | 944 |
| Capitaluri proprii | 326.789 | 288.159 | 302.968 | 215.381 | 154.869 | 112.113 | 26.240 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SENOLOGIE DR. BĂDILĂ CODRUȚA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003911123 |
| EUID | ROONRC.J2019003911123 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-09 |
| Sediu social | Str. Mircea Zaciu, 14, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIRCEA ZACIU, NR.14, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANIRA FUTURE INVEST SRL | aceeași clădire |
| BIKE ICU S.R.L. | aceeași clădire |
| CONIREX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORVIN & ASSOCIATES SRL | aceeași clădire |
| DM ELECTRIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDU GENIUS SRL | aceeași clădire |
| FASHION OUTFIT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| FERMA DE GOJI SRL | aceeași clădire |
| IBRA & ADNAN SRL | aceeași clădire |
| NAMI AKA SRL | aceeași clădire |
| NETWORK 23 S.R.L. | aceeași clădire |
| OPERUM SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25