ELECTROSERVICE SATU MARE S.R.L.
CUI 41745747 · J2019001086304
ELECTROSERVICE SATU MARE S.R.L. are CUI 41745747, nr. de înregistrare J2019001086304, înmatriculată pe 09.10.2019. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9521. În 2025: cifră de afaceri 10.382 lei, profit net 3.707 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 129 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 4 mii lei | 101% din mediană |
| Marjă netă | 35.7% · mediana 3.6% | 992% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.382 | 1.781 | 413 | 3.403 | — |
| Venituri totale | 10.382 | 1.781 | 413 | 3.403 | 0 |
| Cheltuieli totale | 6.488 | 7.537 | 2.510 | 4.329 | 122 |
| Profit / pierdere brută | 3.894 | -5.756 | -2.097 | -926 | -122 |
| Profit / pierdere netă | 3.707 | -5.756 | -2.097 | -1.029 | -122 |
| Active imobilizate | 367 | 461 | 475 | 292 | — |
| Active circulante | 11.689 | 5.689 | 5.596 | 7.552 | 1.196 |
| Stocuri | 6.735 | 5.377 | 4.898 | 4.761 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.954 | 312 | 698 | 2.791 | 1.196 |
| Datorii | 17.335 | 15.136 | 9.301 | 8.977 | 1.300 |
| Capitaluri proprii | -5.279 | -8.986 | -3.230 | -1.133 | -104 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 9521 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELECTROSERVICE SATU MARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001086304 |
| EUID | ROONRC.J2019001086304 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-09 |
| Sediu social | Str. Jiului, 3, SPAȚIU COMERCIAL NR.6-7, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. JIULUI, NR.3, SPAȚIU COMERCIAL NR.6-7, ET.P |
| Telefon | 0729913848 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| L&B IDEAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CUPTORUL CASEI SRL | 20 m |
| GEMEŞ LAKA SRL inactiv | 22 m |
| HAMILTON CONSULTING SRL inactiv | 22 m |
| MSCA INVEST 2014 SRL inactiv | 22 m |
| OSTOROS MASENKA-IBOLYA SRL-D inactiv | 22 m |
| STONEFACE SRL inactiv | 22 m |
| SZOKE DANI CONSTRUCT 22 S.R.L. | 22 m |
| SZUCS TRANS 2013 SRL inactiv | 22 m |
| YVA PRO CONSTRUCT S.R.L. | 22 m |
| BALAN LEVENTE TAXISM S.R.L. | 39 m |
| EYELASHES BY PATRICIA S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9521 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08