ANDICORILU BEAUTY S.R.L.
CUI 41750212 · J2019001238189
ANDICORILU BEAUTY S.R.L. are CUI 41750212, nr. de înregistrare J2019001238189, înmatriculată pe 10.10.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 50.985 lei, profit net 7.961 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 129 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 4 mii lei | 217% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 15.6% · mediana 3.6% | 433% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.985 | 72.445 | 59.721 | 54.889 | 45.934 | 19.126 | 4.392 |
| Venituri totale | 50.985 | 72.445 | 59.721 | 54.889 | 45.934 | 19.126 | 4.392 |
| Cheltuieli totale | 39.585 | 67.994 | 53.343 | 21.182 | 12.470 | 6.085 | 3.879 |
| Profit / pierdere brută | 11.400 | 4.451 | 6.378 | 33.707 | 33.464 | 13.041 | 513 |
| Profit / pierdere netă | 7.961 | 3.726 | 5.782 | 32.059 | 32.816 | 12.488 | 381 |
| Active imobilizate | — | — | — | 244 | 244 | 244 | 244 |
| Active circulante | 39.531 | 91.403 | 87.243 | 78.059 | 51.099 | 17.987 | 10.935 |
| Stocuri | 19.415 | 23.679 | 29.381 | 22.385 | 20.583 | 13.885 | 10.327 |
| Creanțe | — | — | 20.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.116 | 67.724 | 37.862 | 55.674 | 30.516 | 4.102 | 608 |
| Datorii | 4.117 | 3.950 | 3.517 | 358 | 5.458 | 5.162 | 10.598 |
| Capitaluri proprii | 35.414 | 87.453 | 83.726 | 77.945 | 45.885 | 13.069 | 581 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDICORILU BEAUTY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001238189 |
| EUID | ROONRC.J2019001238189 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-10 |
| Sediu social | Cal. Bucureşti, 64G, camera nr. 1, Mun. Târgu Jiu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, CAL. BUCUREŞTI, NR.64G, CAMERA NR. 1, BL.64G, SC.2, ET.4, AP.24 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCENT STRATEGIC MEGASOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACLEARA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADILUZANDRE SRL | aceeași clădire |
| ADIVICOM MAR SRL | aceeași clădire |
| ANBGRAPHICTIPO S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDEALEX PALEATIV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ATOMIZOR RODERAT SRL | aceeași clădire |
| AURUS MEDIA SRL | aceeași clădire |
| BAROCCO STYLE SRL | aceeași clădire |
| BATMANCONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BF STRATESIC FULL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08