SERV TAXI-YULI S.R.L.
CUI 41760089 · J2019003202227
SERV TAXI-YULI S.R.L. are CUI 41760089, nr. de înregistrare J2019003202227, înmatriculată pe 14.10.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 94.744 lei, pierdere netă 45.223 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 95 mii lei · mediana 158 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | -45 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -47.7% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 47 mii lei · mediana 175 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 94.744 | 107.725 | 112.533 | 191.529 | 218.700 | 188.648 | 0 |
| Venituri totale | 94.744 | 107.725 | 118.396 | 191.529 | 218.700 | 188.648 | 0 |
| Cheltuieli totale | 139.019 | 193.035 | 135.568 | 185.925 | 149.666 | 127.303 | 4.717 |
| Profit / pierdere brută | -44.275 | -85.310 | -17.172 | 5.604 | 69.034 | 61.345 | -4.717 |
| Profit / pierdere netă | -45.223 | -86.387 | -18.349 | 4.221 | 69.034 | 59.617 | -4.717 |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 | 60.028 | 60.028 | 60.028 |
| Active circulante | 40.621 | 56.450 | 137.818 | 166.701 | 120.134 | 45.709 | 5.185 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 22 | 3.202 |
| Creanțe | 14.057 | 1.005 | 1.005 | 10.963 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 26.564 | 55.445 | 136.813 | 155.738 | 120.134 | 45.687 | 1.983 |
| Datorii | 93.803 | 64.410 | 59.391 | 69.925 | 56.029 | 50.637 | 69.730 |
| Capitaluri proprii | -53.182 | -7.960 | 78.427 | 96.776 | 124.133 | 55.100 | -4.517 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERV TAXI-YULI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003202227 |
| EUID | ROONRC.J2019003202227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-14 |
| Sediu social | Str. Luca Arbore, 9, CAMERA 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LUCA ARBORE, NR.9, CAMERA 1, BL.408, SC.A, ET.7, AP.29 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIAN BEJENARU DELIVERIT S.R.L. | aceeași clădire |
| CELS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CIWY BOG SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONCRET HDI SRL | aceeași clădire |
| IRIS INVESTMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEVEN SERV SRL | aceeași clădire |
| SIMODA RO SRL | aceeași clădire |
| STRATC IT S.R.L. | aceeași clădire |
| ABOU ABBASS CLINIC S.R.L. | 25 m |
| AR-DENT STOM SRL inactiv | 25 m |
| CAUGHT IN THE APP S.R.L. | 25 m |
| COSTI GHE SRL inactiv | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25