MINBLUE19 CONSULT S.R.L.
CUI 41760739 · J39/1034/2019
MINBLUE19 CONSULT S.R.L. are CUI 41760739, nr. de înregistrare J39/1034/2019, înmatriculată pe 14.10.2019. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2023: cifră de afaceri 48.000 lei, profit net 40.320 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 124 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 17 mii lei | 242% din mediană |
| Marjă netă | 84% · mediana 19.4% | 433% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.000 | 138.250 | 50.700 | 41.496 | 9.901 |
| Venituri totale | 48.000 | 138.250 | 50.700 | 41.496 | 9.901 |
| Cheltuieli totale | — | 2.993 | 2.227 | — | 603 |
| Profit / pierdere brută | 48.000 | 135.257 | 48.473 | 41.496 | 9.298 |
| Profit / pierdere netă | 40.320 | 131.109 | 46.952 | 40.251 | 9.001 |
| Active imobilizate | — | — | — | 122 | 122 |
| Active circulante | 282.725 | 234.725 | 99.467 | 51.872 | 10.376 |
| Creanțe | 48.000 | — | — | — | 9.901 |
| Casa și conturi la bănci | 234.725 | 234.725 | 99.467 | 51.872 | 475 |
| Datorii | 14.892 | 7.212 | 3.063 | 2.542 | 1.297 |
| Capitaluri proprii | 267.833 | 227.513 | 96.404 | 49.452 | 9.201 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MINBLUE19 CONSULT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/1034/2019 |
| EUID | ROONRC.J39/1034/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-14 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 24, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.24, BL.B1, SC.3, AP.116 |
| Telefon | 0762695504 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALISO PARTY S.R.L. | aceeași clădire |
| AMAS CONCRET S.R.L. | aceeași clădire |
| AXA DEC COLLECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BECSEL INKDATA S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST RIDE EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| DRAWING27 INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| FERASEC PAZĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| GEEA SRL | aceeași clădire |
| MG.ALDASIGEO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX BON CAFE S.R.L. | 52 m |
| ALEXDOR 2000 SRL | 52 m |
| BEMAROM S.R.L. | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25