DTS BUSINESS DRIVERS S.R.L.
CUI 41800540 · J40/14243/2019
DTS BUSINESS DRIVERS S.R.L. are CUI 41800540, nr. de înregistrare J40/14243/2019, înmatriculată pe 23.10.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4939. În 2025: cifră de afaceri 363.874 lei, profit net 59.013 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 364 mii lei · mediana 158 mii lei | 230% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 5 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 16.2% · mediana 3.2% | 506% din mediană |
| Cifră pe salariat | 182 mii lei · mediana 175 mii lei | 104% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 363.874 | 373.888 | 380.472 | 233.773 | 173.592 | 97.066 | — |
| Venituri totale | 363.874 | 504.958 | 465.731 | 233.773 | 173.592 | 97.066 | 0 |
| Cheltuieli totale | 299.301 | 447.721 | 387.989 | 179.521 | 96.998 | 40.836 | 99 |
| Profit / pierdere brută | 64.573 | 57.237 | 77.742 | 54.252 | 76.594 | 56.230 | -99 |
| Profit / pierdere netă | 59.013 | 51.345 | 73.085 | 51.914 | 73.238 | 53.514 | -99 |
| Active imobilizate | 155.290 | 215.104 | 196.352 | 2.820 | 9.589 | 16.358 | — |
| Active circulante | 92.196 | 70.553 | 106.081 | 128.628 | 128.243 | 42.138 | 1.297 |
| Stocuri | — | — | — | 1.137 | 1.137 | 1.137 | 1.137 |
| Creanțe | 79.608 | 58.391 | 64.399 | 19.520 | 9.507 | 2.988 | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.588 | 12.162 | 41.682 | 107.971 | 117.599 | 38.013 | 160 |
| Cheltuieli în avans | 2.198 | 2.247 | 2.198 | 2.198 | 2.198 | — | 317 |
| Datorii | 190.430 | 236.319 | 235.101 | 18.038 | 13.179 | 4.881 | 1.513 |
| Venituri în avans | — | — | -3.795 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 59.254 | 51.585 | 73.325 | 115.608 | 126.851 | 53.615 | 101 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4939 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DTS BUSINESS DRIVERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/14243/2019 |
| EUID | ROONRC.J40/14243/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-23 |
| Sediu social | Cal. Griviţei, 82-98, CORP PODIUM, MODUL M8, CAMERA E1.31, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA GRIVIŢEI, NR.82-98, CORP PODIUM, MODUL M8, CAMERA E1.31, ET.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APTIQ CAPITAL PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DEVEPROM ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ESSENCEMEDIACOM ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| FIS ROMANIA SRL | aceeași clădire |
| GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L. | aceeași clădire |
| HOTSPOT EXCLUSIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| HOTSPOT SKYHUB S.R.L. | aceeași clădire |
| HOTSPOT WORKHUB S.R.L. | aceeași clădire |
| INFOSYS BPM LIMITED - BENGALURU - SUCURSALA BUCURESTI | aceeași clădire |
| INFOSYS ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| KANTAR ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (35)
Sunt 35 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25