C&C SOFT RENT BUSINESS S.R.L.
CUI 41800825 · J2019014265408
C&C SOFT RENT BUSINESS S.R.L. are CUI 41800825, nr. de înregistrare J2019014265408, înmatriculată pe 23.10.2019. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4939. În 2025: cifră de afaceri 108.537 lei, profit net 811 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 158 mii lei | 69% din mediană |
| Profit net | 811 lei · mediana 5 mii lei | 16% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 3.2% | 22% din mediană |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 175 mii lei | 62% din mediană |
Comparat cu 94.323 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108.537 | 113.746 | 109.648 | 109.232 | 91.978 | 84.873 | 6.039 |
| Venituri totale | 108.537 | 113.746 | 109.648 | 109.233 | 102.048 | 84.873 | 6.039 |
| Cheltuieli totale | 106.641 | 104.453 | 92.614 | 109.076 | 79.956 | 70.273 | 501 |
| Profit / pierdere brută | 1.896 | 9.293 | 17.034 | 157 | 22.092 | 14.600 | 5.538 |
| Profit / pierdere netă | 811 | 8.156 | 15.938 | -2.085 | 19.105 | 12.547 | 5.538 |
| Active imobilizate | 0 | — | -194 | 581 | 2.926 | 3.663 | — |
| Active circulante | 45.132 | 52.825 | 45.055 | 27.425 | 25.419 | 15.874 | 5.738 |
| Stocuri | 5.058 | 3.409 | 2.600 | — | — | — | — |
| Creanțe | 19.792 | 21.578 | 22.601 | 22.650 | 22.578 | 6.909 | 816 |
| Casa și conturi la bănci | 20.282 | 27.838 | 19.854 | 4.775 | 2.841 | 8.965 | 4.922 |
| Cheltuieli în avans | 0 | — | — | — | — | 270 | — |
| Datorii | 6.834 | 4.226 | 4.419 | 3.502 | 1.756 | 1.522 | 0 |
| Capitaluri proprii | 38.298 | 48.599 | 40.442 | 24.504 | 26.589 | 18.285 | 5.738 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 15.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4939 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C&C SOFT RENT BUSINESS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019014265408 |
| EUID | ROONRC.J2019014265408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-23 |
| Sediu social | Str. Plevnei, 2A, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PLEVNEI, NR.2A, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CARPATIA PRIMA CARTOUR SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL DE FORMARE ŞI CONSULTANŢĂ PRIMA SCOOL SRL | aceeași clădire |
| PROJECT TIMES CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| RADU TRANSPORT LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| SOLUȚII PENTRU EFICIENTIZAREA ȘI SUSTENABILITATEA AFACERILOR S.R.L. | aceeași clădire |
| WINNER LUCKY SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| PÂCLEANU TRADE S.R.L. inactiv | 566 m |
| BDC SOCIETATE GENERALĂ DE ȘANTIERE ȘI CONSTRUCȚII S.R.L. | 689 m |
| DIGITALNIC ECR AMEF S.R.L. | 727 m |
| COM DENY 2005 SRL | 755 m |
| CYO MAYAMED S.R.L. | 766 m |
| OPULENT BEAUTY BY ROXANA CIOBOTARU S.R.L. | 833 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25