REDSEM RO S.R.L.
CUI 41810845 · J2019003569133
REDSEM RO S.R.L. are CUI 41810845, nr. de înregistrare J2019003569133, înmatriculată pe 24.10.2019. Sediul social e în Municipiul Medgidia, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 1.403.184 lei, profit net 634.877 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 172 mii lei | 815% din mediană |
| Profit net | 635 mii lei · mediana 31 mii lei | de 20× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 45.2% · mediana 23.6% | 192% din mediană |
| Cifră pe salariat | 468 mii lei · mediana 176 mii lei | 266% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.403.184 | 525.746 | 299.584 | 187.659 | 143.724 | 42.963 |
| Venituri totale | 1.403.208 | 525.746 | 299.584 | 187.664 | 143.724 | 42.963 |
| Cheltuieli totale | 715.683 | 251.998 | 209.811 | 72.992 | 40.482 | 10.973 |
| Profit / pierdere brută | 687.525 | 273.748 | 89.773 | 114.672 | 103.242 | 31.990 |
| Profit / pierdere netă | 634.877 | 263.858 | 86.837 | 110.939 | 99.016 | 30.700 |
| Active imobilizate | 102.123 | 124.945 | 1.536 | 4.085 | 1.478 | 2.411 |
| Active circulante | 693.772 | 308.244 | 102.742 | 135.686 | 108.769 | 29.084 |
| Creanțe | 412.797 | 284.122 | 7.169 | 48.021 | 2.545 | 3.480 |
| Casa și conturi la bănci | 280.975 | 24.122 | 95.573 | 87.665 | 106.224 | 25.604 |
| Datorii | 160.778 | 134.184 | 5.843 | 3.075 | 1.384 | 595 |
| Capitaluri proprii | 635.117 | 299.005 | 98.435 | 136.696 | 108.863 | 30.900 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Medgidia |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REDSEM RO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003569133 |
| EUID | ROONRC.J2019003569133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-24 |
| Sediu social | Str. Ovidiu, 14, Mun. Medgidia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. OVIDIU, NR.14 |
| Telefon | 0745413337 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RMO-MARINECONSULTANT S.R.L. | aceeași clădire |
| BBA BEINUR S.R.L. inactiv | 32 m |
| CORAD TOTAL PRESS SRL inactiv | 32 m |
| R&G FILM PRODUCTION SRL inactiv | 32 m |
| BRENDA BEAUTY STYLE S.R.L. | 34 m |
| GREEN IRIS SAN S.R.L. | 35 m |
| BIO SUPREM AGRICOL S.R.L. | 39 m |
| RGS TOP LINE INVEST SRL | 45 m |
| MOBILE WASH SRL | 49 m |
| CAR CHER RAPID SRL | 54 m |
| ANTONY'S STAR SRL | 58 m |
| ARL MAXIPARTY COOL S.R.L. | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Constanţa
| 463757 | R.M.B. MEDIASON SRL |
| 2987227 | TWINS STAR SRL |
| 3250338 | BONA DEA SRL |
| 3587008 | CEAS IMPEX SRL |
| 4272016 | PLASTY PROD SA |
| 4802848 | KAMADA ADVERTISING SRL |
| 4803614 | IMPRESSCO SRL |
| 4804270 | NELIV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08