SUCRE BY GIOVANNA & ADRIANA S.R.L.
CUI 41818113 · J12/4148/2019
SUCRE BY GIOVANNA & ADRIANA S.R.L. are CUI 41818113, nr. de înregistrare J12/4148/2019, înmatriculată pe 28.10.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2025: cifră de afaceri 122.505 lei, pierdere netă 19.262 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 252 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | -19 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -15.7% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 123 mii lei · mediana 161 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122.505 | 96.400 | 71.330 | 72.515 | 41.862 | 12.960 | — |
| Venituri totale | 122.505 | 97.048 | 71.330 | 72.516 | 41.862 | 12.960 | 0 |
| Cheltuieli totale | 140.572 | 118.215 | 102.469 | 73.969 | 33.606 | 12.388 | 3.369 |
| Profit / pierdere brută | -18.067 | -21.167 | -31.139 | -1.453 | 8.256 | 572 | -3.369 |
| Profit / pierdere netă | -19.262 | -22.137 | -31.852 | -2.663 | 7.024 | 223 | -3.369 |
| Active imobilizate | 5.231 | 9.646 | 9.139 | 8.468 | 2.701 | — | — |
| Active circulante | 6.364 | 5.189 | 4.215 | 6.135 | 9.019 | 4.346 | 200 |
| Stocuri | 3.779 | 3.760 | 3.141 | 2.609 | 2.392 | 3.938 | — |
| Creanțe | 810 | 5 | 490 | 405 | 315 | 332 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.775 | 1.424 | 584 | 3.121 | 6.312 | 76 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 2.101 | 2.847 | — | — |
| Datorii | 83.270 | 67.249 | 43.631 | 15.288 | 10.488 | 7.292 | 3.369 |
| Capitaluri proprii | -71.675 | -52.414 | -30.277 | 1.416 | 4.079 | -2.946 | -3.169 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUCRE BY GIOVANNA & ADRIANA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/4148/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/4148/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-28 |
| Sediu social | Str. Ştefan Luchian, 2A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ŞTEFAN LUCHIAN, NR.2A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CARBON ARHITECTURA S.R.L. | aceeași clădire |
| COCMOTORS SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| COCMOTORS SRL | aceeași clădire |
| PHOTO ART VISION SRL | 17 m |
| LORTID SRL | 34 m |
| SALVE IMPEX SRL | 34 m |
| TREND COMMUNICATION SRL | 45 m |
| TREND PR S.R.L. | 45 m |
| ALGOTECH SOFTWARE S.R.L. | 56 m |
| ANSE BARBARONS SRL inactiv | 56 m |
| BEYONDBODY S.R.L. | 56 m |
| CHA SPORTS AGENCY S.R.L. | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1071 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
| 200203 | ROYAL RESTAURANT SRL |
| 203960 | AGROPAN PRODCOM SRL |
| 205006 | URSUT SRL |
| 208029 | COFETARIA DANA SRL |
| 211300 | S & M TIPOFLEX SRL |
| 211547 | LOMM IMPORT EXPORT SRL |
| 213220 | MARGINEAN SRL |
| 220197 | RUSALCA PATISERIE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08