AUTOSERV SIPOS S.R.L.
CUI 41826299 · J2019001691014
AUTOSERV SIPOS S.R.L. are CUI 41826299, nr. de înregistrare J2019001691014, înmatriculată pe 29.10.2019. Sediul social e în Municipiul Blaj, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 32.941 lei, profit net 2.565 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 129 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 4 mii lei | 70% din mediană |
| Marjă netă | 7.8% · mediana 3.6% | 217% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.941 | 68.215 | — | 19.430 | 15.763 | 1.530 | 4.383 |
| Venituri totale | 32.941 | 68.215 | 0 | 19.430 | 15.763 | 1.530 | 4.383 |
| Cheltuieli totale | 29.604 | 90.027 | — | 34.704 | 25.691 | 3.919 | 1.922 |
| Profit / pierdere brută | 3.337 | -21.812 | 0 | -15.274 | -9.928 | -2.389 | 2.461 |
| Profit / pierdere netă | 2.565 | -21.812 | 0 | -15.552 | -10.196 | -2.435 | 2.330 |
| Active imobilizate | 17.704 | 20.198 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 39.652 | 33.125 | 48 | 48 | 3.007 | 95 | 2.661 |
| Stocuri | 38.328 | 29.814 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 668 | 177 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 656 | 3.134 | 48 | 48 | 3.007 | 95 | 2.661 |
| Datorii | 106.294 | 104.826 | 25.701 | 25.701 | 13.108 | 0 | 131 |
| Capitaluri proprii | -48.938 | -51.503 | -25.653 | -25.653 | -10.101 | 95 | 2.530 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.10.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Blaj |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTOSERV SIPOS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001691014 |
| EUID | ROONRC.J2019001691014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-29 |
| Sediu social | Str. Horea, 33, Mun. Blaj, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. HOREA, NR.33 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEST AUTO SRL | aceeași clădire |
| BOD ENERGY LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CHARLIE GREEN GARDEN SRL-D | aceeași clădire |
| CONTA TEHNOCONS SRL | aceeași clădire |
| LANDSCAPE UNIVERSAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCA RENTEASE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMMA CLINIQUE SRL | 53 m |
| AGRIA PROFESSIONAL SRL | 140 m |
| CAFE RAULIRE COFFY S.R.L. | 140 m |
| RECAT GARAGE S.R.L. | 140 m |
| RHEEAL ENERGY CORE SRL inactiv | 140 m |
| ABP LEGACY S.R.L. | 149 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08