BEMOVAS TEAM S.R.L.
CUI 41830923 · J2019003268083
BEMOVAS TEAM S.R.L. are CUI 41830923, nr. de înregistrare J2019003268083, înmatriculată pe 30.10.2019. Sediul social e în Sat Prejmer, Comuna Prejmer, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8009. În 2025: cifră de afaceri 777.215 lei, profit net 2.726 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA MIHAI | Servicii diverse (Rev.2) | 350 lei |
| 2024-05-28 | Comuna Vama Buzaului | Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2024-04-12 | Unitatea Militara 0391 Brasov | Servicii diverse (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-04-01 | Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov | Servicii diverse (Rev.2) | 11 mii lei |
| 2024-03-19 | U.M. 0758 GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA BRASOV | Repararea si intretinerea resurselor fiz | 815 lei |
| 2024-03-18 | U.M. 0758 GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA BRASOV | Sisteme de control al accesului (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 777 mii lei · mediana 188 mii lei | 413% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 26 mii lei | 11% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.4% · mediana 15.2% | 3% din mediană |
| Cifră pe salariat | 777 mii lei · mediana 127 mii lei | 614% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 777.215 | 833.210 | 666.508 | 583.994 | 400.158 | 276.663 | 75.585 |
| Venituri totale | 856.007 | 882.164 | 666.509 | 583.998 | 400.158 | 276.663 | 75.585 |
| Cheltuieli totale | 833.928 | 843.373 | 637.437 | 558.762 | 340.531 | 245.324 | 42.616 |
| Profit / pierdere brută | 22.079 | 38.791 | 29.072 | 25.236 | 59.627 | 31.339 | 32.969 |
| Profit / pierdere netă | 2.726 | 19.833 | 23.307 | 20.267 | 55.986 | 28.572 | 32.213 |
| Active imobilizate | 167.801 | 154.683 | 133.686 | 65.352 | 88.418 | — | — |
| Active circulante | 94.979 | 136.602 | 180.969 | 186.846 | 89.395 | 95.707 | 38.203 |
| Stocuri | 88.604 | 159.091 | 140.846 | 103.407 | — | — | — |
| Creanțe | 9.854 | 17.121 | 34.926 | 72.877 | 71.997 | 8.545 | 2.840 |
| Casa și conturi la bănci | -3.479 | -39.610 | 5.197 | 10.562 | 17.398 | 87.162 | 35.363 |
| Cheltuieli în avans | 6.392 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 150.640 | 175.778 | 179.111 | 139.960 | 85.843 | 34.722 | 5.790 |
| Capitaluri proprii | 118.532 | 115.507 | 135.544 | 112.238 | 91.970 | 60.985 | 32.413 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8009 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEMOVAS TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003268083 |
| EUID | ROONRC.J2019003268083 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-30 |
| Sediu social | Str. Câmpului, 247, Sat Prejmer Com. Prejmer, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. CÂMPULUI, NR.247 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEMOVAS-SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| BANFICOM SRL inactiv | 20 m |
| BETMATEI S.R.L. | 100 m |
| LA TREI PAȘI ANASTASIA S.R.L. | 100 m |
| INTERNATIONAL L.SPAF SRL | 118 m |
| PIB AGREGATE SRL inactiv | 118 m |
| SPEDITION PFM S.R.L. | 118 m |
| AUTOPREST SRL | 131 m |
| IRINA SELENA S.R.L. inactiv | 149 m |
| BOGA SOCIETATE IN NUME COLECTIV inactiv | 155 m |
| MAVO CONS EXCAV S.R.L. | 167 m |
| AUTOTRANSPORT BĂRCOI S.R.L. inactiv | 179 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8009 | 2025 |
| 8020 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Braşov
| 6837680 | PELNI M.C.IMPEX SRL |
| 6898181 | GAVANA PROD SRL |
| 15101194 | NIOLAN GUARD SRL |
| 17218078 | VERSYSTOP SRL |
| 23345165 | GOLD SECURITY SRL |
| 32227681 | DICOMAT SYSTEMS SRL |
| 33169830 | WIFI WORLD SRL |
| 34434284 | MICROGATE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25