ATELIERUL DE MANICHIURA S.R.L.
CUI 41897664 · J8/3401/2019
ATELIERUL DE MANICHIURA S.R.L. are CUI 41897664, nr. de înregistrare J8/3401/2019, înmatriculată pe 13.11.2019. Sediul social e în Municipiul Făgăraş, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 67.018 lei, pierdere netă 1.803 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 67 mii lei · mediana 66 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -2.7% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 67 mii lei · mediana 83 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 67.018 | 64.861 | 32.200 | 57.785 | 39.305 | 22.905 |
| Venituri totale | 67.378 | 66.881 | 32.200 | 57.785 | 39.305 | 22.905 |
| Cheltuieli totale | 68.988 | 130.488 | 38.840 | 33.165 | 35.016 | 66.266 |
| Profit / pierdere brută | -1.610 | -63.607 | -6.640 | 24.620 | 4.289 | -43.361 |
| Profit / pierdere netă | -1.803 | -63.607 | -6.739 | 24.475 | 4.289 | -43.498 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 152 |
| Active circulante | 6.076 | 3.241 | 4.835 | 3.088 | 461 | 222 |
| Creanțe | 1.310 | 1.503 | 899 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.766 | 1.738 | 3.936 | 3.088 | 461 | 222 |
| Datorii | 92.759 | 88.121 | 26.108 | 17.622 | 39.470 | 43.672 |
| Capitaluri proprii | -86.683 | -84.880 | -21.273 | -14.534 | -39.009 | -43.298 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.11.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIERUL DE MANICHIURA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/3401/2019 |
| EUID | ROONRC.J8/3401/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-13 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, Mun. Făgăraş, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.51, SC.A, AP.1 |
| Telefon | 0754975718 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&R FLOWERS S.R.L. | aceeași clădire |
| A&T GEV CONSTRUCTII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| A.N.G. TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRICOLA MANDRA SRL | aceeași clădire |
| AKOM EXPERT CONT SRL | aceeași clădire |
| ALEXA-FLOR TRANSSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIMENTE PE FUGA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMA-2007 COSTRUZIONI SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALY MM COSMETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIGOS FUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUDITUM CERT S.R.L. | aceeași clădire |
| AVRIA LAND S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (116)
Sunt 116 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25