INDOOR - OUTDOOR BUILDING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 41908003 · J2019004432122
INDOOR - OUTDOOR BUILDING SOLUTIONS S.R.L. are CUI 41908003, nr. de înregistrare J2019004432122, înmatriculată pe 15.11.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 708.064 lei, profit net 71.140 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 708 mii lei · mediana 221 mii lei | 320% din mediană |
| Profit net | 71 mii lei · mediana 19 mii lei | 381% din mediană |
| Salariați | 6 · mediana 2 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 10% · mediana 9.3% | 108% din mediană |
| Cifră pe salariat | 118 mii lei · mediana 141 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 708.064 | 559.118 | 177.300 | 187.645 | 155.156 | 58.470 | 2.000 |
| Venituri totale | 708.064 | 559.118 | 177.300 | 187.645 | 155.156 | 58.470 | 2.000 |
| Cheltuieli totale | 623.839 | 491.690 | 169.237 | 138.443 | 154.962 | 78.787 | 1.579 |
| Profit / pierdere brută | 84.225 | 67.428 | 8.063 | 49.202 | 194 | -20.317 | 421 |
| Profit / pierdere netă | 71.140 | 54.483 | 6.325 | 47.363 | -1.358 | -21.160 | 361 |
| Active imobilizate | 55.595 | 54.181 | 30.373 | 36.792 | 1.388 | 2.841 | 2.646 |
| Active circulante | 93.887 | 71.389 | 35.224 | 5.378 | 1.382 | 1.432 | — |
| Stocuri | — | — | — | 1 | — | — | — |
| Creanțe | 66.526 | 4.720 | 17.550 | — | — | 1.363 | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.361 | 66.669 | 17.674 | 5.377 | 1.382 | 69 | — |
| Datorii | 43.700 | 61.095 | 33.866 | 16.764 | 24.727 | 24.872 | 2.085 |
| Capitaluri proprii | 105.782 | 64.475 | 31.731 | 25.406 | -21.957 | -20.599 | 561 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INDOOR - OUTDOOR BUILDING SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019004432122 |
| EUID | ROONRC.J2019004432122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-15 |
| Sediu social | Str. Cernei, 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CERNEI, NR.2, SC.1, ET.3, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MESERCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| PETEAN TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ULTIMATE BUILDING SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATK POLIURETAN SRL | 35 m |
| POLIURETAN IZOLATII SRL | 35 m |
| AUTO ADECOR SRL | 38 m |
| CRISTINA SPERANTA SRL inactiv | 38 m |
| DESIGN SOLUTIONS STUDIO S.R.L. | 38 m |
| DIZ S.R.L. | 38 m |
| ELI&DENI FARM S.R.L. | 38 m |
| GLOTIA S.R.L. | 38 m |
| INFOSOR SRL inactiv | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (31)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25