LH SINGLE GARAGE S.R.L.
CUI 41970072 · J2019002119324
LH SINGLE GARAGE S.R.L. are CUI 41970072, nr. de înregistrare J2019002119324, înmatriculată pe 29.11.2019. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 58.422 lei, pierdere netă 87.357 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 58 mii lei · mediana 129 mii lei | 45% din mediană |
| Profit net | -87 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -149.5% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 29 mii lei · mediana 112 mii lei | 26% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 58.422 | 52.536 | 56.332 | 61.977 | 201.914 | 72.841 | — |
| Venituri totale | 58.422 | 52.536 | 56.332 | 61.977 | 201.914 | 72.841 | 0 |
| Cheltuieli totale | 145.195 | 131.295 | 145.099 | 136.597 | 258.185 | 159.250 | 1.554 |
| Profit / pierdere brută | -86.773 | -78.759 | -88.767 | -74.620 | -56.271 | -86.409 | -1.554 |
| Profit / pierdere netă | -87.357 | -79.285 | -89.331 | -75.241 | -58.307 | -86.761 | -1.554 |
| Active imobilizate | — | 3.700 | 7.400 | 11.100 | 14.800 | 19.683 | 487 |
| Active circulante | 12.291 | 12.388 | 15.858 | 7.057 | 6.114 | 1.202 | 2.642 |
| Stocuri | 10.415 | 10.415 | 8.291 | 2.765 | 2.874 | 265 | — |
| Creanțe | 1.311 | 1.183 | 2.796 | 3.085 | 2.105 | 322 | — |
| Casa și conturi la bănci | 565 | 790 | 4.771 | 1.207 | 1.135 | 615 | 2.642 |
| Datorii | 489.926 | 406.366 | 334.251 | 239.819 | 167.335 | 109.000 | 4.483 |
| Capitaluri proprii | -477.635 | -390.278 | -310.993 | -221.662 | -146.421 | -88.115 | -1.354 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LH SINGLE GARAGE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002119324 |
| EUID | ROONRC.J2019002119324 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-29 |
| Sediu social | Str. Abatorului, 8, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ABATORULUI, NR.8 |
| Telefon | 0736340680 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX INSTANT INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX SMART INSTAL GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| DARN FIX & FIT S.R.L. | aceeași clădire |
| DARN LIFE S.R.L. | aceeași clădire |
| DARN VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| DENISAR TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| FAIN EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| FOREST GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| IL GELATO DI GIANFRANCO S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIV ELECTRO SRL | 119 m |
| ELECTROMIV S.R.L. | 119 m |
| JUMPEX S.R.L. | 119 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sibiu
| 777857 | TOMA & CO SNC |
| 779351 | PICKY SRL |
| 787524 | ALBATROS SRL |
| 791975 | KAYSER SRL |
| 793984 | TINICHIGERIE G D SRL |
| 794025 | IRA SRL |
| 800151 | GOMISTO SRL |
| 800640 | AUTO SERVICE CINDEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25